Gwiazdy na 100. urodzinach Deichmann!

Modne sneakery, lekkie botki na lato, buty w odcieniach złota, srebra i miedzi, kokieteryjny „koci obcas”, delikatne paseczki, aplikacje z nitów i ostre noski – to najnowsze trendy w kolekcji wiosna/lato 2014, które oglądały Margaret, Maja Hirsch, Sylwia Gliwa, Klaudia Halejcio oraz Ania Bosak.

Prezentacja najnowszej kolekcji Deichmann w tym roku odbyła się w urodzinowej atmosferze. W warszawskim MOMU zebrały się gwiazdy i styliści. Margaret, Maja Hirsch, Sylwia Gliwa, Klaudia Halejcio, Ania Bosak oraz Jakub Tolak świętowali z marką jej urodziny, pozując do zdjęć i podziwiając najnowsze modele z kolekcji firmy.

Główne trendy wiosna-lato 2014
Trendy 2014 zapowiadają się równie atrakcyjnie jak przebieg urodzin firmy. Jednym z kluczowych trendów nadchodzącego sezonu pozostają sneakery. Dostępne będą między innymi w jaskrawych barwach, z ekscentrycznymi, artystycznymi nadrukami oraz wzorami graficznymi.

W 2014 roku wśród palety barw stałe miejsce zajmą kolory srebra, złota, miedzi oraz ich metaliczne warianty. Sięgając po te kolory, panie powinny zdecydować się na zakup lekkich botków na lato – czyli drugiego najważniejszego trendu nadchodzącego sezonu! Z kolei fasony z krótką cholewką, rozcięciami i subtelnymi perforacjami, które pozwalają zmysłowo przeświecać nagiej skórze, będą idealne na wiosnę i wczesne lato.

Wysokie szpilki, modne poprzedniego lata, stopniowo ustępują miejsca butom na płaskiej podeszwie. Obcasy przybierają formę tzw. „kitten heels”, czyli niewielkich, najczęściej dwu-trzy centymetrowych obcasów zbliżonych kształtem do kieliszka. Natomiast płaskie modele obuwia, takie jak baleriny, lordsy czy nieco męskie modele sznurowane, zdominują… ostre noski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)