Gwiazdy kochają THECADESS

Strona główna » Blog » Gwiazdy kochają THECADESS

Gwiazdy kochają THECADESS

Marka THECADESS powstała w 2014 roku i od samego początku działania na rodzimym rynku skupiała wokół siebie kobiety poszukujące nowej jakości i indywidualnego podejścia do stylu.

Do grona stałych klientek dołączyło wiele gwiazd, które doceniły projekty THECADESS i zaprezentowało się w nich znakomicie zarówno podczas oficjalnych wydarzeń, jak i spontanicznych, codziennych sytuacji.

Propozycje duetu stojącego za marką, czyli Piotra Sałaty i Radka Rocińskiego, to hołd dla ponadczasowej kobiecości i szlachetnego, niemasowego krawiectwa. Sylwetki cechuje ponadczasowość oparta o klasykę, dbałość o detale i jakość, która dotyczy każdego etapu produkcji – od projektu, przez wyselekcjonowane tkaniny, aż po ręczne wykończenie modeli. Kobieta THECADESS jest dynamiczna, elegancka i śledzi bieżące trendy, ale lubi podkreślać swoją kobiecość w nieoczywisty sposób. Tym bardziej nie dziwi fakt, że coraz więcej sław odwiedza butik przy ul. Górskiego 6, by uzupełnić swoją garderobę o projekty podkreślające walory ich sylwetki i…osobowość. Obecność krawcowych pozwala na idealne dopasowanie i personalizację modeli w obrębie rozmiaru i potrzeb.

Filozofia marki stawia na piedestale swojej oferty sukienki, w których na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. Zofia Ślotała, Olga Bołądź, Natalia Siwiec, Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Agnieszka Hyży, czy Alicja Bachleda-Curuś. Wierną fanką kreacji od marki THECADESS, nie tylko podczas oficjalnych wydarzeń, jest subtelna Paulina Sykut-Jeżyna.

Dużym powodzeniem pośród gwiazd cieszą się też damskie garnitury, ciekawe komplety, kombinezony i finezyjne koszule. Taką nieprzesadną ekstrawagancję w blasku fleszy wybrały np. Karolina Gorczyca, Patricia Kazadi, Olga Bołądź, czy Paulina Drażba.

Sukces marki THECADESS tkwi w zamiłowaniu do solidnych produktów i ich elastycznym podejściu do kobiecej sylwetki. „Chcemy trafiać do różnych kobiet, o różnych kształtach, nie chcemy, żeby w naszych rzeczach chodziły jedynie wysokie modelki” zgodnie podkreśla duet.

2018-03-14T03:25:15+00:00 25 września 2017|Gwiazdy|