zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Gwiazdy dzielą się posiłkiem

Gwiazdy dzielą się posiłkiem

Artyści, prezenterzy, modelki, gwiazdy z pierwszych stron gazet wzięli udział w zbiórce żywności. Była to wyjątkowa okazja, by pomóc niedożywionym dzieciom.

24 i 25 września w ponad 2000 sklepów w całej Polsce odbyła się Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem. W specjalnie oznaczonych miejscach czekali wolontariusze oraz towarzyszące im gwiazdy wspierające akcję, z koszami, do których można było włożyć żywność z długim terminem ważności (ryż, konserwy, olej, dania gotowe, soki, dżemy itp.), która trafi teraz do potrzebujących dzieci.
W Warszawie w zbiórkę zaangażowali się piosenkarze, prezenterzy oraz znani aktorzy, m.in. Maciej Dowbor, Ryszard Rembiszewski, Maciej Orłoś czy Patrycja Kazadi. Zachęcali klientów do dzielenia się żywnością z dziećmi, które bardzo tego potrzebują. Za podzielenie się produktami, każdy mógł sobie zrobić zdjęcie i dostać autograf od swojej ulubionej gwiazdy.
W zeszłym roku dzięki zaangażowaniu Polaków udało się zebrać rekordową ilość, ponad 390 ton żywności! Mamy nadzieję, że i w tym roku będzie podobnie, jeśli nie lepiej!

[nggallery id=120]

mwmedia

2010-09-27T07:28:26+01:0027 września 2010|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: