Gwiazdorskie otwarcie Salonu Caterina

W niedzielę, 17 października odbyło się „gwiazdorskie” otwarcie nowego salonu Caterina w Centrum Handlowym Promenada w Warszawie. Jedną z niespodzianek przygotowanych dla gości, wśród których znaleźli się m.in. Iwona Pavlovic wraz z mężem Wojtkiem Oświęcimskim, Violetta Arlak, Paulina Holtz, Andżelika Piechowiak oraz Magdalena Waligórska, była akcja Tomasza Jacykowa. Znany stylista specjalnie dla marki Caterina przygotował wyjątkowe stylizacje na gwiazdach i wybranych klientkach marki Caterina, a każda z tych Pań otrzymała wyjątkowy rabat na wybrane przez stylistę stroje!

Salon Caterina w Centrum Handlowym Promenada to już drugi salon tej marki w Warszawie. Dla wszystkich kobiet, które przybyły na otwarcie w godzinach 13-16 przygotowana została degustacja win, catering i oczywiście specjalny rabat na kolekcję jesień- zima 2010.

Caterina to jedna z czołowych firm polskiego rynku mody. Istnieje od 19 lat i przez ten czas zdobyła uznanie i lojalność klientek. Jest ekskluzywną marką skierowaną do klientek, które są świadome swojej kobiecości, a w ubiorze cenią przede wszystkim jakość i styl.

Kolekcje marki Caterina cechuje doskonała jakość wykonania oraz szlachetne tkaniny sprowadzane prosto z Włoch. W swojej ofercie posiada również włoskie buty oraz torebki i paski wykonane z wytwornych skór. Dlatego Caterina kojarzona jest z wysublimowaną elegancją i szykiem, a przygotowywana jest specjalnie z myślą o kobietach, które lubią „odrobinę luksusu” na co dzień.

Marka Caterina pomyślała także o córkach swoich klientek i przygotowała specjalnie dla nich „młodą” kolekcję Sesst. Linia Sesst pochodzi z Włoch. Tworzona jest w systemie pronto moda, a więc są to propozycje „z ostatniej chwili” i odpowiadają najnowszym światowym trendom. Kolekcja jest żywiołowa i spontaniczna, z wyraźnymi akcentami młodzieńczej fantazji. Skierowana jest nie tylko do młodszych klientek, ale także do kobiet dojrzałych, które lubią bawić się modą, a klasykę przełamują odrobiną szaleństwa.

[nggallery id=243]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również