zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Gwiazdom kończą się kreacje?

Gwiazdom kończą się kreacje?

Coś niedobrego dzieje się w garderobach i z garderobą gwiazd. Jakiś „szafiarski” kryzys chyba wystąpił. Kopiowanie strojów jednej gwiazdy przez drugą nikogo już dzisiaj nie dziwi, ale kopiowanie samej siebie? Imprezowe niezrzucanie skóry? To już co najmniej dziwne.

Przykłady? Proszę bardzo. Królowa Doda, znana z szałowych kreacji i zgoła szalonych przebieranek całą ostatnią niedzielę paradowała i brylowała na imprezach w tym samym wdzianku. Do południa – na 19. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wieczorem – na gali Miss Kosmetyczek 2011. Zdjęcia poniżej.
Nie zdążyła się przebrać? To żadne wytłumaczenie! Edyta Pazura, dla przykładu, daje radę przebrać się dwa razy w ciągu jednego wieczoru (piszemy i pokazujemy to tutaj).

Doda na finale WOŚP, foto:MWmedia

Doda na gali Miss Kosmetyczek 2011, foto:MWmedia

Chwaliliśmy ostatnio styl Grażyny Wolszczak (więcej tutaj). Dalej chwalimy, bardzo ładny, ale… pani Grażyna chyba za bardzo wzięła sobie do serca nasze pochwały i teraz nie może się rozstać ze swoim uniformem. W sobotę zaprezentowała wspomniane szarości na premierze w teatrze, a dzień później – na gali Miss Kosmetyczek 2011. No, tutaj już nie można się wykręcić brakiem czasu na to, by zerknąć do szafy.

Grażyna Wolszczak na premierze spektaklu, foto:MWmedia

Grażyna Wolszczak na gali Miss Kosmetyczek 2011, foto:MWmedia

Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji? Przywiązania gwiazd do jednego ciuszka? No, chyba że projektanci na czas nie dostarczyli? Projektanci! Weźcie się do roboty!

aka

2018-03-14T11:57:34+01:0011 stycznia 2011|Gwiazdy, Styl|

Może zainteresuje Cię również: