Strona główna » Blog » Gwiazda twarzą linii kosmetyków

Gwiazda twarzą linii kosmetyków

Taylor Swift została Twarzą nowej linii kosmetyków do makijażu marki COVERGIRL, NatureLuxe. Obsypana platyną piosenkarka idealnie nadaje się na ambasadorkę kolekcji, która reklamowana jest jako narodziny nowej generacji w makijażu.

Do współpracy marki z artystką doszło w momencie wyjątkowym, w 50. lecie istnienia COVERGIRL. Nowa linia i nowa Ambasadorka oficjalnie zadebiutują w styczniu 2011 r., jak na razie wiadomo, że NatureLuxe ma być „połączeniem trendów w modzie i urodzie”. Możemy się zatem spodziewać w równym stopniu efektów upiększających, co i cieszących oko.

Więcej na pewno wiadomo o nowej „twarzy”. Taylor Alison Swift to amerykańska wokalistka country popowa i aktorka. Już jej debiutancka płyta z 2006 roku uzyskała multiplatynowy status w Stanach Zjednoczonych. Dwa lata później Swift wydała swój drugi album, Fearless, który spędził na szczycie Billboard 200 jedenaście tygodni, najwięcej od jakiejkolwiek płyty od 2000 roku!. W 2009 roku Taylor uznana została artystką roku według magazynu Billboard, ma na swoim koncie także cztery prestiżowe nagrody Grammy. W 2010 roku magazyn Forbes umieścił Taylor na 12. miejscu listy najbardziej wpływowych postaci showbiznesu, z rocznym dochodem w wysokości 45 milionów dolarów.

2018-03-14T12:05:00+00:0011 grudnia 2010|Gwiazdy, Kosmetyki, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: