Gwiazda Beverly Hills

Gwiazda Beverly Hills 90210 zaprasza Polaków do charytatywnego bicia rekordu

Christine Elise McCarthy – gwiazda hollywood znana przede wszystkim z kultowego serialu lat ‘90 “Beverly Hills 90210” oraz roli głównej w równie kultowym filmie “Powrót Laleczki Chucky” (1990) czy “Cult of Chucky” (2017), zmieniła się nie do poznania.
    Aktorka nagrała właśnie filmik, w którym za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęca do udziału w charytatywnym biciu rekordu Polski, który odbędzie się 15 czerwca w Kaliszu. Tego dnia zawodnicy klubów z całej Polski oraz polskie gwiazdy pod hasłem “Królowie Parkietu” przystąpią do pobicia rekordu Polski w ilości osób tańczących taniec hip hop. Po ogłoszeniu wyniku rekordu, planowany jest “Hip Hop Battle” o puchar Prezydenta Kalisza z udziałem klubów biorących udział w imprezie.
     Prócz gwiazd polskich oraz finalistów programu You Can Dance, akcję organizowaną przez fundacje “Pomaganie Jest Trendy” , “Bread of Life” oraz grupę taneczną “Sieraszewski Dance Studio” wspierać będą również gwiazdy zagraniczne. Jako pierwsza film zachęcający do udziału w imprezie nagrała właśnie Christine Elise, jej nagranie obejrzeć można pod linkiem : https://www.facebook.com/PomaganieJestTrendy/videos/349886828976875/
    Pierwotnie celem imprezy miała być zbiórka na małą Dusię, która niestety zmarła, dlatego też fundusze wynikające z licytacji i sprzedaży fantów oraz cegiełek zbierane będą na Zoję oraz Maję. Maja wymaga kosztownej rehabilitacji po skomplikowanej operacji na serduszku, z kolei Zoja walczy z padaczką i masą jej konsekwencji, przez które niemalże nie ma kontaktu z dzieckiem (więcej o dzieciach: https://www.facebook.com/breadoflifekalisz/posts/2677995648909571 ).
    Akcję wspiera również światowej sławy śpiewak Julio Iglesias, który na licytację przekazał swój krawat z własnoręcznym podpisem. Ponadto wsparcie zadeklarowały władze Miasta Kalisza. Kluby zgłaszać mogą się za pośrednictwem wiadomości przez stronę www.fb.com/PomaganieJestTrendy .
Podziel się wiadomością:

Polecamy również