Guerlain-Olfaplay

Guerlain uruchomił Olfaplay – jedyne w swoim rodzaju radio dla miłośników perfum!

Projektem „Olfaplay” marka Guerlain po raz kolejny łączy nowe technologie z subtelną sztuką perfumerii! Olfaplay to niezwykły projekt – jedyne w swoim rodzaju radio cyfrowe przeznaczone dla miłośników perfum. Ma skupiać wokół siebie prawdziwych koneserów zapachów na całym świecie.

Cyfrowe forum „Olfaplay” oferuje nie tylko możliwość odsłuchania audycji, np. podcastów prowadzonych przez perfumeryjnych ekspertów, ale i nagrywania własnych opowieści dźwiękowych o zapachach. Jak na społeczność przystało, możemy także dzielić się swoimi opiniami na temat perfum czy dodawać rekomendacje.

Wiadomo, że konkretny zapach kojarzy nam się z konkretną osobą, np. ukochaną lub konkretną sytuacją, np. pierwszą randką. Zapach ten przenosi nas w czasie i przestrzeni. Dzięki Olfaplay jego użytkownicy mogą zapisać te wspomnienia w formie osobistych 9-minutowych podcastów, zarówno w samej aplikacji, jak i na platformie internetowej.

Nagrania te można edytować, a następnie opublikować jednym kliknięciem (po zatwierdzeniu przez moderatora). Nagrania mogą być podpisane lub anonimowe.

Także sama marka udostępnia wiele ciekawych audio opowieści o zapachach z całego świata. Znajdziemy wśród nich między innymi sekrety mistrza Guerlain Thierry’ego Wassera, ciekawostki dotyczące zapachów… zza kulis Moulin Rouge, a nawet refleksje maestro Chef François na temat… pysznego aromatu jego ciast waniliowych.

Aplikacja Guerlain Olfaplay dostępna jest do pobrania za darmo (w języku francuskim) zarówno w App Store jak i Google Play.

Guerlain-Olfaplay

źródło: LVMH

Podziel się wiadomością:

Polecamy również