Strona główna » Blog » Gryzoń z dżungli

Gryzoń z dżungli

Na polskim rynku pojawiła się myszka Genius Navigator 905 Bamboo. Gryzoń odznacza się wyjątkową konstrukcją bo wykonaną z elementów drewna bambusowego.

Navigator 905 Bamboo to połączenie wytrzymałej konstrukcji plastikowej z elementami drewna. Myszka Geniusa na tle innych przenośnych gryzoni wyróżnia się nie tylko wyglądem ale również jakością wykonania. Producent postanowił pod drewnianym pokryciem umieścić swoje najnowsze bezprzewodowe technologie tworząc funkcjonalną, przenośną myszkę.

Dzięki temu Navigator 905 Bamboo została wyposażona w najnowszy mechanizm śledzenia BlueEye, działający na niemal każdej powierzchni oraz wysokiej jakości układ optyczny o wartości 1200dpi. W nowej myszce zastosowano również mechanizm radiowy 2.4GHz, dzięki któremu myszka może działać bez zakłóceń w odległości do 10m od komputera.

Genius Navigator 905 Bamboo jest w pełni mobilna, dzięki dołączonemu do zestawu mocowaniu do laptopa oraz wewnętrznego schowka na mini odbiornik wepnij-i-zapomnij. W ofercie dostępny jest również model myszki Navigator 905 Wood, która jest wykonany z elementów drewna naturalnego. Cena nowych myszek to około 70PLN.

Specyfikacja techniczna:
Wykonanie z elementów drewna naturalnego lub bambusowego
Mechanizm śledzenia BlueEye
Układ optyczny: 1200dpi
Technologia radiowa 2.4GHz
Mini odbiornik USB wepnij-i-zapomnij
Waga: 62g
Zasilanie: 1 bateria AAA

2018-03-14T10:39:16+00:0018 sierpnia 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: