Strona główna » Blog » Graj w ogrody w Warsztacie Woni!

Graj w ogrody w Warsztacie Woni!

Warsztat Woni Marty Gessler i szkółka roślin ozdobnych Grąbczewscy zapraszają warszawiaków na interaktywny zielony weekend. Już w weekend 25 i 26 maja przy autorskiej kwiaciarni na Burakowskiej 5/7 będzie można obejrzeć ogrody współtworzone przez dziennikarzy, stylistów oraz Martę Gessler i zagłosować na ten najlepszy. W te dni organizatorzy zapraszają też na otwarte konsultacje ogrodnicze.

Dwadzieścia wózków sklepowych, plastikowe butelki, ziemia, oryginalne akcesoria i mnóstwo roślin. To właśnie z tych elementów na terenie Starej Fabryki Koronek powstaną ogrody prezentujące różne koncepcje na roślinne zaaranżowanie przestrzeni. Odwiedzający będą mogli wybrać najciekawszy z nich. To pomysł właścicielki kwiaciarni na zainspirowanie warszawiaków do tworzenia własnych zielonych aranżacji. Zgodnie z filozofią slow gardeningu niezależnie od tego czy dysponujemy małym balkonem, czy dużym placem przy domu, najważniejsza jest radość z czasu spędzanego w ogrodzie.

Marta Gessler i Grąbczewscy do projektu zaprosili dziennikarzy i stylistów na co dzień pracujących w mediach wnętrzarskich i kobiecych. Wszyscy wspólnie zaprojektują nietypowe ogrody, wykorzystując nie tylko rośliny, ale także akcesoria dostępne w Warsztacie Woni. Na osoby, które odwiedzą kwiaciarnię i zagłosują na jeden z projektów czekają niespodzianki – w tym roślinny targ i strefa fresh, gdzie będzie można napić się świeżych soków.

Oprócz tego przez w sobotę i niedzielę będzie można skorzystać z porad ogrodniczych. Odwiedzający Warsztat Woni goście dowiedzą się jak z pomysłem zaaranżować swój kawałek zieleni oraz jak wcielić w życie dominujący w tym sezonie trend, czyli harmonijne połączenie aranżacji ogrodu z wnętrzem domu.

Warsztat Woni, ul. Burakowska 5/7 (Stara Fabryka Koronek)
Tel. 22 828 44 84

Graj w ogrody w Warsztacie Woni
25 i 26.05.2013

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek, 11:00 – 20:00
Sobota – niedziela, 11:00 – 18:00
http://warsztatwoni.com
Szkółka roślin ozdobnych Grąbczewscy
http://www.grabczewscy.pl

Graj_w_ogrody_-_Styl._Marta_Gessler_Fot._Marcin_Klaban

2018-03-14T08:12:44+00:0020 maja 2013|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: