Strona główna » Blog » Gorące nazwiska, gorące trendy

Gorące nazwiska, gorące trendy

Jeden z najbardziej pożądanych aktorów Hollywood Ryan Reynolds oraz niezwykle zmysłowa aktorka Rosie Huntington-Whiteley to nowe twarze jesiennej kampanii Marks & Spencer. Gorąca para promuje Autograph, jedną z modowych kolekcji M&S.

Zdjęcia z ich udziałem wyglądają jak kadry z hollywoodzkiego filmu opowiadającego historię jakieś pięknej, nowoczesnej pary. Wyczuwamy w nich atmosferę tajemniczości, pożądania i mamy ochotę na więcej. Po ich obejrzeniu zostaje niedosyt i chęć pójścia do kina, żeby poznać dalszy ciąg tej historii. Autorem zdjęć jest świetny fotograf Greg Williams a ich tłem – londyński St Pancras Grand.

Dyrektor Marks & Spencer Steve Sharp, tłumacząc wybór aktorów na nowe twarze marki, powiedział: „Rosie i Ryan idealnie pasują do kolekcji Autograph. Są piękni, ekskluzywni i absolutnie na czasie. Na planie zrobili wszystko, co w ich mocy, by zapewnić widzom hipnotyzujący spektakl. Zdjęcia z ich udziałem dosłownie skwierczą z podniecenia i unoszącej się w powietrzu tajemniczości”

Ryan Reynolds to obecnie jeden z najbardziej pożądanych aktorów w Hollywood, znany m. in. z romantycznej komedii „Narzeczony mimo woli”, ekranizacji komiksu „Zielona latarnia” czy wchodzącej w październiku na ekrany kin komedii „Zamiana ciał”.
Rosie Huntington-Whitely to angielska modelka i aktorka, która zyskała sławę biorąc udział w sesjach dla największych firm ubraniowych i kosmetycznych oraz zastępując Megan Fox w trzeciej części fantastycznej sagi „Transformers: Dark of the Moon”.

Rosie bardzo entuzjastycznie wypowiada się o współpracy z Marks & Spencer: „Jestem dumna z tego, że mogę być kojarzona z ulubioną marką brytyjskiej ulicy, która przywołuje tak wiele wspomnień u tak wielu ludzi.”
Również Ryan, który zna markę od czasów dzieciństwa, cieszy się ze współpracy z M&S: „Kolekcja Autograph to nowoczesność w klasycznym stylu, który kocham i w którym czuję się bardzo komfortowo. Ubrania z tej kolekcji są świetne i nigdy nie wyjdą z mody.”

[nggallery id=1816]

foto: Marks & Spencer ®

2011-09-12T15:38:01+00:0012 września 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: