zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Gorąca jesień w Polsat Play

Gorąca jesień w Polsat Play

Będzie się działo jesienią na kanale Polsat Play, który pochwalił się wczoraj swoją nową, jesienną ramówką i nowymi twarzami stacji. Nowości będzie sporo, a w części „starych” programów pojawią się nowi prowadzący.

Nowi prezenterzy w starych programach to Olaf Lubaszenko, który zastąpi Piotra Kędzierskiego w “Polskiej Legii Cudzoziemskiej”, pokazującej życie polskich sportowców zagranicą oraz Michael Moritz – dziennikarz Radia PiN, który poprowadzi program “Kolekcjonerzy” zamiast Hiroshi Kanekiego. Nowa twarz to także Mariusz Kałamaga, który poprowadzi nowy cykl “Schengen Zoo – zwierzęta bez granic”. Kabareciarz będzie w nietypowy sposób przedstawiać widzom tajemnice świata zwierząt.

Podwójnym debiutem – programu i prowadzącego – jest teleturniej „Kama Sutra”. W każdym odcinku tego nieco kontrowersyjnego programu wezmą udział dwie, wybrane w castingu, pary, których zadaniem będzie jak najlepsze odwzorowanie w ubraniu wylosowanej pozycji seksualnej pochodzącej z hinduskiej Kamasutry. Rywalizację komentować będzie Rafał Rutkowski, aktor znany widzom m.in. z serialu „Daleko od noszy”.
Bokser Przemysław Saleta i komentator Polsatu Sport Jerzy Mielewski poprowadzą program “Pięściarze”, w którym prezentować będą sylwetki znanych bokserów. Kolejną nowością będzie cykl “Samo się nie zrobi”, w którym widzowie zobaczą jak dziennikarz Antyradia Przemysław „Jah Jah” Frankowski, wciela się w przedstawiciela jakiego zawodu. Prowadzący przez jeden dzień będzie wykonywał obowiązki górnika, strażaka czy sapera.

[nggallery id=83]

2010-09-21T13:43:48+01:0021 września 2010|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: