Rytuał pielęgnacyjny Gold Krocus, nowa linia Wild Rose, czyli wiosna w Sephora!

Tej wiosny czeka nas prawdziwy wysyp wspaniałych kosmetycznych nowości od laboratorium KORRES! Produkty dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora!

RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY GOLDEN KROCUS

Drogocenny eliksir młodości, zainspirowany rzadkim, greckim kwiatem – majestatycznym krokusem, teraz został uzupełniony o potężny eliksir pod oczy, który sprawia, że spojrzenie staje się świeże i pełne blasku. Golden Krocus Ageless Saffron Eye Elixir to uniwersalna pielęgnacja przeciwstarzeniowa, idealna dla wszystkich typów skóry, z różnymi potrzebami i w każdym wieku. Pomaga skórze zachować młodzieńczą moc, zmniejsza oznaki starzenia i zmęczenia delikatnej okolicy wokół oczu. Eliksir wypełniony doskonałym antyoksydantem – ekstraktem z jednodniowego greckiego szafranu [ma on najwyższą jakość na całym świecie] oraz najsilniejszymi składnikami aktywnymi był brakującym ogniwem w pielęgnacji Golden Krocus.

Eliksir pod oczy Golden Krocus Ageless Saffron działa zarówno jak booster [wzmacnia właściwości codziennie stosowanej pielęgnacji sprawiając, że skóra pod oczami jest zdrowa i mocna], jak i serum przeciwdziałające oznakom starzenia i zmęczenia [wypełnia skórę, zmniejsza widoczność kurzych łapek, obrzęków i cieni pod oczami]. Natychmiast odmładza i rozświetla twarz.

RYTUAŁ PIELEGNACYJNY GOLDEN KROCUS
AGELESS SAFFRON FACE ELIXIR – 419 zł
AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR (NOWOŚĆ) – 309 zł
Z jednodniowym ekstraktem z greckiego szafranu!

Złoto ziemi, tak nazywana jest najcenniejsza roślina w przyrodzie – kwiat szafranu, znany jako krokus. Rośnie w Kozanii w północnej Grecji w wiosce Krocus, która zawdzięcza mu swoją nazwę. To niepowtarzalny kwiat z piękną historią i silną mocą antyoksydacyjną, ukrytą w czerwonych stygmatach.

NOWA LINIA WILD ROSE
#aktywujblask
Odmienia skórę w 1 tydzień;
redukuje przebarwienia oraz oznaki przemęczenia na twarzy, spektakularnie rozświetla skórę1

Naładowana Super Witaminą C, wchłania się 1000% lepiej niż czysty kwas askorbinowy. Wzbogacona w znak rozpoznawczy marki KORRES – olejek z dzikiej róży, 9 razy większa zawartość witaminy C niż w soku pomarańczowym. Jedwabiste konsystencje nowej generacji, które doskonale się rozprowadzają. Ozdobiona nowym, wyjątkowo świeżym zapachem. Intensywnie rozświetla / zmniejsza przebawienia. Walczy z pierwszymi zmarszczkami. Wygładza skórę

NIE ZAWIERA parabenów / olejów mineralnych / glikolu propylowego / silikonu / SLES / ALES / ftalenów

W skład linii WILD ROSE wchodzą:

Produkt gwiazda
WILD ROSE 15% VITAMIN C
ADVANCED BRIGHTENING BI-PHASE BOOSTER – 239 zł

Wielokrotnie nagradzany olejek do twarzy
WILD ROSE 5% VITAMIN C
ACTIVE BRIGHTENING FACE OIL – 235 zł

Codzienna kuracja rozświetlająca
WILD ROSE FACE & EYES SERUM – 215 zł

  • WILD ROSE DAY CREAM / SKÓRA NORMALNA I MIESZANA – 155 zł
  • WILD ROSE DAY CREAM / SKÓRA TŁUSTA – 155 zł
  • WILD ROSE DAY CREAM / SKÓRA SUCHA – 155 zł
  • WILD ROSE EYE CREAM*
  • WILD ROSE ADVANCED REPAIR SLEEPING FACIAL – 170 zł
  • WILD ROSE CLEANSING FOAMING CREAM / WSZYSTKIE TYPY SKÓRY – 119 zł
  • WILD ROSE EXFOLIATING CLEANSER / WSZYSTKIE TYPY SKÓRY – 119 zł
Podziel się wiadomością:

Polecamy również