zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Godzina dla Ziemi z Rusin i Pirogiem

Godzina dla Ziemi z Rusin i Pirogiem

Kinga Rusin i Michał Piróg, Ambasadorzy Godziny dla Ziemi WWF w Polsce, w ulicznym happeningu zachęcali Polaków do wzięcia udziału w akcji.

Prezenterka telewizyjna i tancerz-choreograf przed stacją metra Centrum w Warszawie apelowali do przechodniów: „Zgaś energooszczędną świetlówkę podczas Godziny dla Ziemi WWF, sobota godz. 20:30”
Obydwoje znani są ze swoich proekologicznych postaw demonstrowanych przejawianych na co dzień, nic zatem dziwnego, iż to właśnie Kinga Rusin i Michał Piróg promują w Polsce swymi nazwiskami największą na świecie akcję WWF – Godzinę dla Ziemi. Oprócz ulicznego happeningu można ich także oglądać w krótkich, często przewrotnych lub zabawnych filmikach pod hasłem „A Ty już wiesz, co będziesz robił podczas Godziny dla Ziemi WWF?”.

Jeżeli i Ty chcesz przyłączyć się do akcji, wystarczy że zapiszesz się na stronie wwf.pl/godzinadlaziemi, a następnie zgasisz światło w symbolicznym geście, na jedną godzinę, 26 marca o godz. 20.30. Oczywiście, to jednorazowy, symboliczny gest, warto jednak zadbać o to, by żyć bardziej oszczędnie i ekologicznie przez cały rok.

Michał Piróg, Kinga Rusin, foto:MWmedia

[nggallery id=923]
2018-03-14T11:34:12+01:0025 marca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: