Strona główna » Blog » Gnomeo i Julia najlepszym filmem animowanym roku!

Gnomeo i Julia najlepszym filmem animowanym roku!

Już ponad pół miliona Polaków obejrzało przezabawną komedię animowaną „Gnomeo i Julia” i jest to najlepszy wynik spośród wszystkich animowanych filmów, które pojawiły się w tym roku na dużym ekranie. Ta rozgrywająca się wśród krasnali ogrodowych historia największej miłości wszech czasów okazała się hitem nie tylko wśród najmłodszej widowni.

Gnomeo i Julia 3D podbiła serca milionów widzów na całym świecie. W Polsce animacja zawdzięcza swój sukces w dużej mierze znakomitej polskiej wersji językowej. Zarówno reżyseria dubbingu autorstwa Wojciecha Paszkowskiego, odpowiedzialnego za ubiegłoroczny sukces Zaplątanych, jak i aktorstwo w wykonaniu Macieja Stuhra, Nataszy Urbańskiej, Cezarego Pazury, Borysa Szyca, czy Piotra Adamczyka są na najwyższym poziomie.

Największą siłą filmu jest jego nieposkromiona energia, humor, mocna historia i muzyka. W szalonej metamorfozie znanego romansu usłyszmy klasyczne i współczesne aranżacje piosenek Eltona Johna (Król Lew) oraz niezwykłą piosenkę Hello hello, którą artysta zaśpiewał w duecie z Lady Gagą. Nie zabraknie też kompozycji Johna Newtona Howarda, autora ścieżki dźwiękowej do filmów takich, jak Mroczny rycerz i Jestem legendą.

GNOMEO I JULIA 3D w kinach.

[nggallery id=1296]

2011-06-16T10:04:45+00:0016 czerwca 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: