zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » GLEE już w Polsce!

GLEE już w Polsce!

GLEE to jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Można rzec – kultowy. Pilotażowy odcinek oglądało w USA 9,6 mln widzów. Teraz będziemy mieli okazję przekonać się czy zdobędzie również serca i polskich telewidzów.

Z okazji polskiej premiery serialu, który emitowany będzie na antenie stacji FOX od 18. lutego, odbyła się jego uroczysta polska premiera oraz pokaz pierwszego odcinka. W prezentacji w teatrze IMKA udział wzięli m.in. Damian Aleksander, Wojciech Medyński, Andrzej Deskur, Marcin Mroziński czy Rafał Mroczek.

„Glee” to komediowy serial musicalowy, którego akcja skupia się wokół szkolnego chóru. Serial śledzi losy pełnego optymizmu nauczyciela hiszpańskiego z liceum McKinley który próbuje ratować od zapomnienia szkolny chór o nazwie Glee. W serialu aktorzy wykonują znane i lubiane przeboje, nie tylko musicalowe, ale i hity z list przebojów. Serial zdobył nagrodę Złoty Glob oraz wiele nominacji do prestiżowych nagród m.in. Teen Choice Awards, People’s Choice Awards oraz 19 do Emmy i do Złotych Globów.

[nggallery id=666]

2011-02-03T17:00:26+01:003 lutego 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: