zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Gino Rossi wiosna-lato 2012

Gino Rossi wiosna-lato 2012

Bogactwo kolorystyki, lekkość, świeżość oraz nowoczesność fasonów to atrybuty modeli najnowszej kolekcji Gino Rossi Wiosna-Lato 2012 przygotowanych specjalnie z myślą o współczesnych kobietach. Wiosenna elegancja w wykonaniu Gino Rossi zachwyca blaskiem budzącej się do życia natury, która stała się główną inspiracją projektantów linii damskiej.

Wreszcie po okresie zimowym współczesne kobiety mogą wymienić swoje garderoby wypełniając je wiosennymi promieniami słonecznych, nowych kolekcji. Odradzająca się przyroda sprzyja naszemu dobremu samopoczuciu, pobudza do wprowadzania zmian do codziennych stylizacjach.

Wiosenne akcenty widoczne są szczególnie w linii czółenek i półbutów VALERIA, która została wzbogacona motywami kwiatowymi. Projektanci Gino Rossi w linii IWON i OLIWIA osiągnęli nowy wymiar elegancji, dzięki wykorzystaniu miękkich skór oraz zachowaniu klasycznego wzornictwa, współczesna kobieta idealnie dopasuje obuwie tej linii do formalnego stylu. Bardzo modne łączenia skóry z innymi materiałami takimi jak tkaniny czy elementy plecionek w zaowocowały stworzeniem wyjątkowych modeli kozaków i botków.

Najnowsza linia mokasynów oraz półbutów damskich Gino Rossi to wyjątkowa propozycja wygodnych i modnych fasonów wykonanych ze szlachetnych skór licowych i lakierowanych oraz miękkich napp w wiosennej kolorystyce czerwieni, błękitu oraz odcieni brązu i beżu. Kobiety w liniach LADY i GIANNA znajdą wygodne, a zarazem lekkie obuwie o profilach zarówno klasycznych jak i casualowych.

Uzupełnienie stanowią sznurowane modele linii ELIA dedykowane wszystkim kobietom poszukującym odpowiedniego obuwia na sportowy wypoczynek w weekendy.

2018-03-14T09:40:11+01:0024 maja 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: