Strona główna » Blog » Gino Rossi kolekcja jesień-zima 2012

Gino Rossi kolekcja jesień-zima 2012

Jesienna kolekcja marki Gino Rossi pokazana w obiektywie Rene Habermachera to odsłona kolejnych zmian marki. Nowoczesna elegancja zapowiadana od wiosny pokazuje teraz swoje bardziej modowe ego. W kolekcji widoczne są trendy sezonu British i Wild, nowe kształty, formy obcasów, koturny, ubrane w kolory z jesiennych wybiegów wprowadzają do kolekcji świeżość i modę.

Najlepiej obrazuje to odważny trend British, będący nawiązaniem do subkultury London, zdominowany przez style casual i smart casual. W kolekcji pojawiają kolory inspirowane zachodami słońca, takie jak bakłażan czy pomarańcza. Połączenia dwutonalnych materiałów z tkaninami, a także cięcia i perforacje w cholewkach półbutów i botków typu „oxford”, również w różnych kombinacjach kolorystycznych.

W kolekcji nie brakuje także eleganckich, ale wygodnych czółenek oraz platform na wysokim słupkowym obcasie, które odzwierciedlają wiodące trendy modowe.

Sezon jesień zima w kolekcji Gino Rossi to również trend WILD, dzika, agresywna natura widziana miejskim okiem. Tłem trendu są wykopaliska archeologiczne, kości, osady, minerały wydobyte z podziemi ukazujące się w kolekcji w naturalnych barwach jak głęboki brąz czy cuoio po szlachetny beż. Wiodącą cechą w tym krajobrazie jest elegancja, prostota oraz autentyczność. Surowy charakter obrazują modele botków i półbutów wykonanych z naturalnych skór bez wykończenia z widocznym uziarnieniem oraz kozaki mocno woskowane, licowe i zamszowe, podkreślające kształt kopyta.

Za nowy wizerunek marki odpowiada Dorota Kawalec – Dyrektor Marki. Sesję wizerunkową po raz kolejny powierzono uznanemu w świecie mody fotografowi Rene Habermacherowi pracującemu dla takich marek jak Dior, Bulvgari czy Chanel.

[nggallery id=3282]

2012-08-29T03:57:14+00:0029 sierpnia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: