Get the look by Nessi na nadchodzącą jesień i zimę

Strona główna » Blog » Get the look by Nessi na nadchodzącą jesień i zimę

Get the look by Nessi na nadchodzącą jesień i zimę

Jest coś takiego we wrześniowych porankach, że kobiety zaglądają do swych szaf z nadzieją i dziwnym błyskiem w oku. Tęsknią, wzdychają, przeglądają strony internetowe, zerkają na witryny sklepów i do wnętrz kolorowych magazynów…

Na szczęście 11 września miała miejsce premiera najnowszej kolekcji Get the look by Nessi na nadchodzącą jesień i zimę! NESSi odpowiedziało na tę tęsknotę. Odpowiedź jest niepowtarzalna, stylowa i nie pozostawia wątpliwości – w tym sezonie najważniejsza jest kobiecość w każdej ze swych odsłon.

Siła i delikatność – tak brzmi motyw przewodni kolekcji, co oznacza ni mniej, ni więcej, że połączono w niej to, co najpiękniejsze z tym, co trwałe, mocne i wyjątkowe.

Najważniejsze, co widać na pierwszy rzut oka, że NESSI postawiło na różnorodność i uniwersalność zarazem. Niemożliwe?! A jednak! Ciepłe kolory, ciekawe łączenie fraktur, wyjątkowe ozdoby i przeszycia uzupełniają się wspaniale z klasycznymi krojami. To już postanowione: oficerki nie muszą wyglądać zawsze tak samo, kozaki naprawdę potrafią zaskoczyć, a botki zachwycają różnorodnością.

Projektanci nie próżnowali. Umiejętne połączenie znajomości światowych trendów z naszą, polską zadziornością, stworzyło niepowtarzalny koktajl. A ponieważ buty NESSI przybrały wszystkie kolory jesieni i zimy, nie sposób będzie nie zauważyć ich na naszych ulicach. Klasyczną czerń przełamują intrygujące dodatki, brązy mienią się kalejdoskopem barw, niczym połacie lasów w jesiennym słońcu, pojawia się czerwień, granat, butelkowa zieleń, a nawet odcienie promieni słońca zebranych w kieliszku szlachetnego trunku. Koniak i brandy, połysk i mat, klasyka i nutka nonszalancji… Takie właśnie są buty nadchodzącego sezonu! Takie właśnie jest NESSI!

W kolekcji znajdziemy kozaki, oficerki, botki, sztyblety, kowbojki, półbuty. Coś dla wielbicielek obcasów, jak również dla zwolenniczek obuwia bardziej codziennego, a także tych, które lubią zabawić się dodatkami w męskim stylu. Dzięki świetnym materiałom, buty nie tylko znakomicie wyglądają, ale i „same” się noszą. Wygoda ponad wszystko, to przecież nie od dziś dewiza NESSI.

Najwyższej jakości skóry, naturalne materiały, bogactwo kolorów i prawdziwe szaleństwo dodatków – wszystko to, by jesienią i zimą na naszych ulicach zapanowało absolutne Get the look by Nessi!

Nie trzeba już szukać… Odpowiedź na każdą tęsknotę i każde pytanie znajdziecie na www.nessi.com.pl

[nggallery id=5016]

2013-09-21T11:29:05+00:0021 września 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: