zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Gena: polskie torebki jak ze światowych domów mody

Gena: polskie torebki jak ze światowych domów mody

Szykowne, niepowtarzalne, awangardowe, glamour – to z całą pewnością odpowiednie słowa do opisania najnowszego asortymentu marki GENA. Firma rozszerza właśnie swoją ofertę o torebki – produkty, które przypadną do gustu eleganckim kobietom lubiącym się wyróżniać.

GENA jest pierwszą na polskim rynku firmą, która oferuje produkt o tak unikatowym charakterze. Torebki wykonane z najwyższej jakości skór łączonych z naturalnymi futrami odzwierciedlają najnowsze modowe trendy. Dotąd znane były dzięki ofercie światowych domów mody, takich jak Louis Vuitton, czy Prada. GENA przenosi światowy design na rodzimy grunt. Dzięki temu eleganckie Polki będą mogły zabłysnąć na ulicy także dzięki niepowtarzalnym torebkom polskiej produkcji.

Warto dodać, że mówienie w tym przypadku o unikatowości i niepowtarzalności jest w pełni uzasadnione. Wszystkie produkty wykonane są bowiem w 100 proc. ręcznie. Naturalny surowiec, z którego uszyto torebki także nie daje możliwości wykonania dwóch identycznych produktów. Dlatego każda elegancka kobieta, która pokaże się z torebką GENA może być pewna, że jest właścicielką jedynego w swoim rodzaju produktu.

Wszystkie torby wykonane są z naturalnych surowców – skór i futer sprowadzanych z Włoch i Hiszpanii. Wśród materiałów, które GENA proponuje na sezon 2012/2013 są szlachetne futra z lisa i z królika, niezwykle modne w tym sezonie futro kozie, ekskluzywne szynszyle, a także skóry owcze typu toscana i merino.
Wszystkie torebki wykonane są z dbałością o detale. GENA gwarantuje najwyższą jakość materiałów i wykonania oraz światowy design.

[nggallery id=2834]

Wybrane modele torebek będą dostępne w sprzedaży już od lipca/sierpnia 2012 r. w wybranych sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym – www.sklep.gena.pl.
Ceny torebek będą kształtować na poziomie 400-600 zł, ceny najdroższych modeli mogą przekroczyć 800 zł.

2012-05-30T08:02:17+01:0030 maja 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: