Wczoraj, w Pałacu Sobańskich w Warszawie, odbył się Gatta Fashion Day z najnowszymi kolekcjami marki Gatta. Modelki wystylizowane przez Joannę Horodyńską zaprezentowały odzież i rajstopy Gatta Bodywear i Gatta Collant. Goście mogli zapoznać się z produktami, a także porozmawiać z przedstawicielkami marki oraz Joanną Horodyńską o trendach na sezon wiosna/lato 2012 obecnych w kolekcjach Gatty.

Na wczorajsze spotkanie z najnowszymi kolekcjami Gatty w Pałacu Sobańskich przybyło liczne grono dziennikarzy, stylistów oraz gwiazd. Wszyscy chcieli poznać trendy na nadchodzący sezon obecne w kolekcjach Gatta Collant i Gatta Bodywear. Odzież i rajstopy z najnowszych linii zaprezentowało dziesięć modelek wystylizowanych przez Joannę Horodyńską.

„Gatta Bodywear cały czas się rozwija. Na wiosnę/lato 2012 proponujemy różnorodną kolekcję, w  której realizujemy światowe trendy. W najnowszych propozycjach Gatta Bodywear dostępne są zarówno klasyczne zestawienia bieli z czernią, solejki, a także subtelne tuniki z kobiecymi freskami. Pojawiają się także grung’owe tuby i maxi dress w klimacie boho” – powiedziała Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatta Bodywear.

Na Gatta Fashion Day przybyli zarówno dziennikarze i styliści z najważniejszych modowych tytułów oraz gwiazdy, jak również znane osobistości świata mody. Pojawiła się m.in. Aleksandra Mikołajczak, Candy Girl, a także Dorota Wróblewska i Anna Męczyńska.

Spotkanie poprowadziła Joanna Horodyńska, która wszystkim zainteresowanym zaprezentowała obowiązujące wiosenne trendy. Omówiła też przygotowane przez siebie stylizacje – od romantycznych zestawów, przez zmysłowe i delikatne propozycje, po elegancki casual i sportowy szyk. Podkreśliła też, że wiosenne stylizacje uzupełniają modne rajstopy.

„Wiosenne kolekcje rajstop Gatty utrzymane są w najważniejszych trendach. Od ażurów, przez łagodną czerń, po florystyczne akcenty. Największe zainteresowanie wzbudziły te z rysunkami kwiatów, imitującymi tatuaże oraz nowe modele przypominające pończochy” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Gatta Fashion Day z powodzeniem zainaugurował wiosenny sezon marki Gatta. Najnowsze kolekcje Gatta Collant i Gatta Bodywear będę dostępne w salonach firmowych już pod koniec lutego.

Powiadom znajomych!facebook Gatta Fashion Day   prezentacja najnowszych kolekcji Gattytwitter Gatta Fashion Day   prezentacja najnowszych kolekcji Gattypinterest Gatta Fashion Day   prezentacja najnowszych kolekcji Gattytumblr Gatta Fashion Day   prezentacja najnowszych kolekcji Gattygoogle Gatta Fashion Day   prezentacja najnowszych kolekcji Gattylinkedin Gatta Fashion Day   prezentacja najnowszych kolekcji Gattyemail Gatta Fashion Day   prezentacja najnowszych kolekcji Gatty