Strona główna » Blog » Galeria Bronowice – idealne miejsce dla łowców okazji!

Galeria Bronowice – idealne miejsce dla łowców okazji!

Styczeń to czas, który zdecydowanie uwielbiają wszyscy łowcy okazji. To okres w roku, w którym w sklepach czekają na nas olbrzymie promocje i wyprzedaże, sięgające nawet – 70%! Nie inaczej jest oczywiście w Galerii Bronowice!

Już teraz serdecznie zapraszamy do niej wszystkich mieszkańców Krakowa oraz okolicznych miejscowości. Czemu? Ponieważ sklepów z pomocami i wyprzedażami jest w niej naprawdę wiele. Postaramy się przedstawić te najbardziej interesujące propozycje, nie jesteśmy jednak przedstawić wszystkich. Dlatego już teraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Galerii, tam w dziale Promocje każdy znajdzie wszystkie informacje o obecnych okazjach cenowych.

Czas dla eleganckich mężczyzn

Naszym zdaniem każdy mężczyzna powinien zadbać o odpowiedni garnitur, koszulę czy tak niezbędne dodatki, jak krawaty, czy muszki. Niestety, każdy zdaje sobie sprawę, że chociażby odpowiedni garnitur to spore koszty. Nie tym razem! Promocje i wyprzedaży dotarły również do salonu Vistula! Na wszystkich zainteresowanych czekają obniżki sięgające nawet 70%. Co to oznacza w praktyce? Garnitury są dostępne już od tylko 399 zł! Polecamy nie czekać i jak najszybciej wybrać coś dla siebie.

To jednak nie wszystko, co czeka na nas w Galerii Bronowice. Ceny obniżone nawet o 70% czekają na nas również w salonie Wółczanka. Koszule można kupić już od 69,99 zł. To naprawdę okazyjna cena za koszule tak wysokiej jakości – warto wykorzystać tę okazję i uzupełnić szafę.

Czy to jednak wszystko? Oczywiście, że nie! Jeżeli Vistula i Wółczanka to dla nas za mało, wszystkich mężczyzn zapraszamy również do salonu Recman. Tam również czekają na nas wspaniałe wyprzedaże, również sięgające nawet -70%! Jesteśmy przekonani, że każdy mężczyzna w którymś z tych salonów znajdzie modną odzież pasującą do niego po prostu idealnie.

Modne zegarki w niskich cenach

Kolejnym atrybutem każdego modnie ubranego mężczyzny oczywiście jest zegarek. Nie inaczej jest w przypadku kobiet. Jeżeli więc chcemy zaopatrzyć się w nowy model, koniecznie powinniśmy odwiedzić butik SWISS. Również w nim czekają na nas ceny obniżone o aż 70% procent. Co ważne, takie okazje w przypadku zegarków nie są częste, więc tym bardziej powinniśmy z nich skorzystać. Fachowa obsługa pomoże nam w wyborze tego idealnego. Jeżeli planujemy zakupić komuś modny prezent – to również będzie ku temu znakomita okazja.

Rabaty dla aktywnych

Kolejne świetne okazje czekają na osoby, dla których aktywny tryb życia jest normą. Mowa oczywiście o ofercie sklepu INTERSPORT. Teraz część z ich asortymentu możemy kupić w obniżonych cenach, nawet o 50%! To idealna okazja, aby zakupić sprzęt na nowy sezon, przygotować się na wiosnę czy chociażby, aby kupić sprzęt związany z naszymi zdrowymi, noworocznymi postanowieniami, które realizujemy.

Specjalne oferty dla kobiet

Wspomnieliśmy o szerokiej ofercie wyprzedaży skierowanej do mężczyzn, nie inaczej jednak wygląda sytuacja, gdy na zakupy ruszają kobiety. Również na nie czekają liczne promocje i wyprzedaże!

Jednym ze sklepów, który przygotował wyprzedaże sięgające również -70%, jest sklep Vissavi. W ich ofercie znajdują się liczne sukienki, bluzki, spódnice, spodnie, dodatki oraz wiele, wiele więcej.

Kolejnym sklepem, który przygotował w tym okresie specjalną ofertę, jest znany wszystkim kobietom sklep Terranova. Tym razem nie mamy do czynienia z „procentami” – znaczna większość oferty jest teraz dostępna w cenie od 9,90 zł do 49,90 zł! Jeżeli któraś z Pań chce uzupełnić swoją szafę i nie wydać dużo – jest to idealne rozwiązanie!

Kobiety nie mogą oczywiście zapomnieć o torebkach! Dlatego warto sprawdzić ofertę sklepu Słoń Torbalski. Torby i torebki zakupimy w cenach obniżonych nawet o 35%!

A co z biżuterią? O nie również nie można zapomnieć. Dlatego kolejnym miejscem, które warto odwiedzić, jest salon YES. W nim czekają na nas ceny obniżone aż o 50%! Każda kobieta wie, że ceny biżuterii obniżone o aż tyle nie są częste – warto więc okazję tę wykorzystać.

Okazje czekają!

Jak widać, okazji, które na nas czekają, jest ogrom! Do tego, większość z wymienionych sklepów obniżyła ceny swoich produktów nawet o 70%! To idealna okazja, aby uzupełnić braki w naszych garderobach. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do Galerii Bronowice a tych, którzy chcieliby o promocjach wiedzieć jeszcze więcej – na jej stronę internetową. 

galeriabronowice.pl - zimowe wyprzedaże

2018-03-14T03:16:43+00:001 lutego 2018|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: