Strona główna » Blog » Gala ślubna na rzecz bezdomnych zwierząt

Gala ślubna na rzecz bezdomnych zwierząt

Ślub w najsłynniejszej cyrkowej rodzinie w Polsce będzie miał swój finał na arenie cyrkowej. Młoda para ubrana w ślubne stroje zaprezentuje pokaz tresury koni Palomino. Część dochodu ze sprzedanych w tym dniu biletów nowożeńcy przeznaczą na karmę dla bezdomnych zwierząt ze schroniska Na Paluchu.

Dochód ze sprzedaży biletów na cyrkową Galę Ślubną będzie jednym z prezentów jaki rodzice pana młodego chcą ofiarować nowożeńcom. Kamil Zalewski i jego narzeczona Aneta Pecyna postanowili częścią tego dochodu podzielić się z potrzebującymi, bezdomnymi zwierzętami. Wybór padł na warszawskie schronisko Na Paluchu.

– Niemal całe życie spędziłem w otoczeniu zwierząt, widziałem ich narodziny, poznawałem zwyczaje. Wszystkie nasze zwierzaki uznajemy za członków cyrkowej rodziny. Zapewniamy im najlepsze warunki bytowe. Dlatego postanowiliśmy wspomóc bezdomne zwierzaki ze schroniska Na Paluchu, które nie miały tyle szczęścia – wyjaśnia swoją decyzję Kamil Zalewski.

Kamil Zalewski i jego narzeczona – Aneta powiedzą sobie sakramentalne „tak” w sobotę 24 września w kościele Św. Anny w Warszawie. Tradycyjny ślub artystów cyrkowych, poprzedzony będzie barwnym korowodem przechodzącym ulicami stolicy z udziałem artystów, orkiestry i wielbłądów. Korowód wyruszy o godzinie 12.45 z Pl. Teatralnego w kierunku kościoła Św. Anny.

Po ceremonii ślubnej goście pojadą do Cyrku Zalewski, gdzie wraz z widownią obejrzą specjalny pokaz koni Palomino prezentowany przez nowożeńców ubranych w weselne stroje.
23 września rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej, którego organizatorem jest Cyrk Zalewski.

2018-03-14T10:27:41+00:0022 września 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: