Strona główna » Blog » Gala „Przyłapani na Modzie 2017”. Fotorelacja!

Gala „Przyłapani na Modzie 2017”. Fotorelacja!

Setki przyłapanych, dziesiątki finalistów i tylko dwójka zwycięzców największej akcji mody ulicznej w Polsce. 2 lutego 2018 roku w Galerii Krakowskiej odbyła się gala koronująca rok przyłapywania najbardziej stylowych, nietuzinkowych, odważnych i bawiących się modą ludzi w Krakowie.

W każdy czwartek ostatniego roku w okolicy Galerii Krakowskiej przyłapywano na modzie najbardziej stylowe osoby, które później walczyły między sobą o nagrodę miesiąca. Wszystkich przyłapanych mogliśmy obserwować w internecie i oddawać na nich głosy, a finaliści miesięcznych zmagań mogli powalczyć o wyjątkowe nagrody podczas jedynego tego typu wydarzenia mody ulicznej w Polsce: Gali „Przyłapani na Modzie 2017” w Galerii Krakowskiej, która zwieńczyła rok poszukiwań najbardziej stylowych osób w Krakowie. Nagrody były warte wspięcia się na wyżyny modowej ekspresji, ponieważ zarówno zwyciężczyni najlepszej damskiej stylizacji – Weronika Banaś, jak i zwycięzca najlepszej męskiej stylizacji – Miłosz Górski otrzymali bon o wartości 2000 zł na zakupy w Galerii Krakowskiej.

Podczas Gali „Przyłapanych na Modzie 2017”, którą poprowadziła Basia Pasek, rozstrzygnięto również organizowany przez Galerię Krakowską konkurs „Colours of Fashion”, w którym przez cały rok Dorota Wróblewska – czołowy polski ekspert modowy – oceniała stylizacje z wybranym kolorem przewodnim, innym w każdym miesiącu. Finalistki miały za zadanie przygotować na Galę „Przyłapani na Modzie 2017” total look w wybranym kolorze, a walczyły o niebagatelną nagrodę – bon na zakupy o wartości 1000 zł.
 
Dwugodzinne zmagania finalistów akcji zakończyły się werdyktem jury w składzie: Jarosław Szymczak (dyrektor Galerii Krakowskiej), Dorota Wróblewska (producentka pokazów i promotor mody), Jerzy Gaweł(dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych), Gosia Boy (dziennikarka i blogerka modowa), Gosha Kuper (stylistka Galerii Krakowskiej), Klaudiusz Iciek (projektant i założyciel marki Claudius Scissor) oraz Marcin Lewicki (redaktor naczelny Lounge Magazine). Nagrodę główną za najlepszą damską stylizację otrzymała Weronika Banaś, a nagrodę za najlepszą męską stylizację Miłosz Górski, i to oni okazali się zwycięzcami dwunastomiesięcznych zmagań setek Przyłapanych.
 
Podczas Gali rozdano również nagrody publiczności dla najlepszej damskiej oraz męskiej stylizacji, które wygrali Sara Mistak i Dawid Piotrowski, docenieni przez publiczność za niebagatelne połączenia i godne do naśladowania podejście do mody ulicznej.
Nagrodę główną w konkursie „Colours of Fashion” otrzymała Małgorzata Trębacz-Piotrowska, której zmyślne połączenie różnych krojów w jednakowym odcieniu przy zachowaniu umiaru, smaku i oszałamiającego wrażenia doceniała sama Dorota Wróblewska.
 
Akcja „Przyłapani na Modzie” Galerii Krakowskiej zmieniła oblicze mody ulicznej w Polsce, pokazując bezmiar inspiracji, kreatywności oraz odważnego podejścia do stylizacji wśród wyznawców street fashion. Polska ulica może z dumą porównywać się i stawać w szranki z ulicami światowych stolic mody, gdzie nie brakuje stylowych i modnych przedstawicieli street fashion. Tak samo jak w Krakowie.
 
Patronat medialny: ModaiJa
 
2018-03-14T03:16:29+00:005 lutego 2018|Patronaty|

Może zainteresuje Cię również: