Strona główna » Blog » Fotylki, czyli zabawy ze zdjęciami

Fotylki, czyli zabawy ze zdjęciami

Wiele z przeżyć z dzieciństwa buduje ważne wspomnienia i wrażliwość dzieci. Ziabaqlu proponuje coś, co będzie cieszyć całą rodzinę, a dzieciom dostarczy niezapomnianych chwil – Fotylki!

Fotylki, czyli zabawy ze zdjęciami dla najmłodszych w wielkanocnym stylu. Specjalnie dla Was wymyślamy Fotylki – kolorowe i lotne jak motylki, ale nie ulotne jak chwila! Fotylki to nasz pomysł na unikatowe wydarzenie – sesję zdjęciową dla dzieci, połączoną z zabawą i stylizacją.

Chcemy zapisać piękne dzieciństwo na atmosferycznych fotografiach w naszym specjalnie zbudowanym na to wydarzenie studiu dla dzieci, które powstanie w przytulnym wnętrzu kawiarni-bawialni FikuMikuCafé.

ZIABAQLU i Fabryka Zdjęć zapraszają wszystkie Wasze szkraby do zabawy w malowanie twarzy, przebierańce i tańce, uśmiechy i smakowite pyszności dla wszystkich gości – zdjęcia będzie można od razu zabrać ze soba, a nawet wysłać w formie świątecznej kartki do całej rodziny, ciekawej jak rosną nasze pociechy.

Inauguracyjne spotkanie z Fotylkami już 9-ego kwietnia. Będziemy w atmosferze wiosennej i pełnej wielkanocnych kicających zajączków, pierzastych kurczaków i motylków. W takiej aranżacji w naszym atelier fotografii, Wasze pociechy mogą zapisać się na Fotylku!

http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=209108755768747

Zaczynamy o godzinie 11:00
Miejsce: Kawiarnia FikuMikuCafé, Zwycięzców 32, Warszawa

2018-03-14T11:29:16+00:004 kwietnia 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: