Strona główna » Blog » Fluo Fusion by RINA COSSACK

Fluo Fusion by RINA COSSACK

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy najnowsze zdjęcia autorskiej kolekcji Justyny Żmijewskiej i jej marki RINA COSSACK FLUO FUSION na sezon wiosna/lato 2011.

Sukienki zaciekawiają kolorem, zachwycają kształtem. Jak czyste barwniki kontrastują z rzeczywistością. Pomarańcz, szafir, amarant i limonka emanują witalnością. Zgodnie z obowiązującymi trendami projektantka postawiła na soczyste kolory a jednocześnie na indywidualną i wyjątkową formę. Na prostych, mocno dopasowanych sukienkach umieszczone zostały przestrzenne, przerysowane falbany. Podkreślają ramiona, otaczają dekolt, stanowią kontynuację baskinki. Tak niestandardowe podejście do dobrze znanej nam linii stworzyło nową jakość. Efekt końcowy to nowoczesny design. Całość sprawia, że widz nie pozostaje obojętnym. Neonowy blask tkanin i świetlistość pomarańczu elektryzuje i zapada w pamięć.

Koncept sesji zdjęciowej zrealizowany został przez duet fotografów – Lewanowicz.pl, na tle zimnych, starych wnętrz hal produkcyjnych, tworząc niebanalne tło dla soczystych barw sukienek. Niczym wyrwane z innego wymiaru goszczą w szarych przestrzeniach. Spektakularny kontrast zwieńcza dzieło.

[nggallery id=1326]

Kolekcja dostępna jest w autorskim butiku projektantki na ulicy Mokotowskiej 73 w Warszawie.

2011-06-19T10:20:56+00:0020 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: