Strona główna » Blog » Flagowy butik Elie Tahari w Warszawie!

Flagowy butik Elie Tahari w Warszawie!

Znamy już datę otwarcia pierwszego flagowego butiku Elie Tahari w Warszawie – 20 października!

Pierwszy polski salon uznanej na świecie luksusowej marki modowej Elie Tahari zostanie otwarty w Centrum Handlowym PROMENADA w Warszawie. Będzie to jeden z wielu sklepów otwieranych w różnych krajach, zgodnie z przyjętą strategią międzynarodowej ekspansji marki. Elie Tahari wzmocniła ostatnio swoją obecność na rynku hiszpańskim, włoskim, greckim, belgijskim, niemieckim, tureckim, meksykańskim, koreańskim i hongkońskim, ma też plany dalszego rozwoju w ciągu kolejnych pięciu lat na kontynencie europejskim, azjatyckim i Bliskim Wschodzie.

Warszawski butik o powierzchni ponad 100 m2 będzie mieścił się na pierwszym piętrze C.H.Promenada. W ofercie salonu znajdą się damskie kolekcje ready-to-wear oraz torebki, obuwie i akcesoria dla pań. Wnętrza projektowane są we współpracy z architektką wnętrz Nicolettą Canesi z firmy Piero Lissoni Associati w stylu lat 50-tych XX wieku, stanowić więc będą idealne tło, uwydatniające wyrafinowaną nowoczesność marki Elie Tahari.

Aby dodatkowo podkreślić zamiłowanie Eliego Tahari do modernizmu, przestrzeń zostanie odpowiednio zaaranżowana, a kolekcję mebli uzupełni para żyrandoli Carlo Scarpa z manufaktury Venini, ławka w stylu Pontiego, lampa Geralda Thurstona oraz krzesła Hansa Wegnera. Całości dopełni dąb biały europejski na podłogach, stiuk wenecki na ścianach oraz jedwabne dywany. W części typu lounge znajdą się przymierzalnie dla pań.

„Zaangażowaliśmy się w budowanie naszej obecności na rynkach międzynarodowych i cieszymy się, że mieszkańcy Warszawy będą mogli poznać styl Eliego Tahari. To wspaniałe, że wchodzimy do Polski i będziemy kontynuować ekspansję na kolejne rynki na całym świecie” – mówi prezes firmy Elie Tahari.

[nggallery id=1992]

Elie Tahari jest prywatną korporacją, obecną w ponad 40 krajach na całym świecie, posiadającą 600 sklepów
w Stanach Zjednoczonych i ponad 250 zagranicznych punktów sprzedaży, m.in. w domu towarowym Harrods. Butiki z kolekcją sygnowaną przez Eliego Tahari znajdują się w Stambule, Katarze i wielu stanach USA. Elie Tahari tworzy podkreślające wdzięk i elegancję kolekcje dla wymagających oraz wyrafinowanych kobiet. Projektant wierzy, że strój nie powinien przysłonić urody kobiety, tak, by jej prawdziwe piękno wysuwało się na pierwszy plan. Najnowsza kolekcja Eliego Tahari jest już dostępna na stronie www.elietahari.com

2011-10-13T12:00:47+00:0013 października 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: