Strona główna » Blog » Finalistki Miss Polonia 2018 w gorącej sesji zdjęciowej! Wśród nich jest następczyni Agaty Biernat!

Finalistki Miss Polonia 2018 w gorącej sesji zdjęciowej! Wśród nich jest następczyni Agaty Biernat!

W tym roku odbędzie się 40. edycja wyborów Miss Polonia. Agata Biernat, aktualna Miss swoją następczynię ukoronuje w listopadzie. Znamy już 20 finalistek Konkursu Miss Polonia 2018!

W ostatnim czasie piękne modelki z całej Polski wzięły udział w oficjalnej sesji zdjęciowej! Finalistki pozowały przed obiektywem Malwiny Sulimy w wyjątkowo gorącej i letniej stylizacji czyli w kostiumach kąpielowych! Dziewczyny wystąpiły także w eleganckich sukniach. Makijaże uczestniczek wykonała marka Delia Cosmetics, o włosy zadbała marka Cameleo. Stylistką sesji była Ellie Łazarczyk. Prezentujemy zdjęcia zza kulis i przygotowań do sesji zdjęciowej.

Gala finałowa Konkursu Miss Polonia 2018 odbędzie się jesienią w Hotelu Narvil. Zwyciężczyni Konkursu otrzyma trofeum w postaci bursztynowej korony o wartości 50tys. złotych i będzie reprezentować nasz kraj w wyborach Miss World i Miss Universe.

fot. Filip Mazurkiewicz / www.misspolonia.com.pl

2018-09-16T15:11:41+00:0016 września 2018|Uroda|