Finał Top Model w Londynie

Strona główna » Blog » Finał Top Model w Londynie

Finał Top Model w Londynie

Angel Oliferuk nasza polska kandydatka do tytułu Top Model Worldwide wystąpiła podczas gali 13 kwietnia w Londynie.

Konkurowało z nią 43 modelki z całego świata. Wybory odbywały się w wielkiej sali bankietowej hotelu Hilton. Przy stołach zasiedli m.in. się krewni modelek, przedstawiciele świata mody. Finalistki zaprezentowały się w dwóch kreacjach angielskich projektantów i w stroju kąpielowym własnego pomysłu.

W jury zasiadła między innymi zwyciężczyni poprzednich wyborów, Tamar Awobotu z Nigerii. W tym roku, podobnie jak i w poprzednim, wybierano nie tylko Top Model, ale i Top Model Foto, Stylu i Najsympatyczniejsza Modelkę.

Wybór był trudny, bo wszystkie dziewczyny prezentowały się doskonale i świetnie czuły się na wybiegu.

Styl chodzenia amerykańskiego i europejskiego trochę się rożni.– wspomina Angel – musiałam się trochę przedstawić. Wieczorami zakradałam się do sali bankietowej i ćwiczyłam dwa dni przed finałem.

Nasza Polka zaprezentowała się znakomicie. Dostała wysokie noty, ale nie wygrała. Znalazła się w pierwszej dziesiątce, a najlepszą okazała się znowu czarnoskóra modelka tym razem Everline Aboka z Nigerii.

[nggallery id=4513]

foto: Anya Darul

2013-04-15T16:18:56+00:00 15 kwietnia 2013|Świat Kobiet, Uroda|

1 komenarz

  1. Dominika 17/04/2013 w 15:46 - Odpowiedz

    Taka jest ponura prawda o Straży dla Zwierząt- za pieniądze kupisz wszystko, psy od 100 zł, rasowe więcej. I tak wyglada rozbijanie pseudohodowli, które leciało nawet w telewizji. Szkoda tych biednych zwierząt. zresztą o jej szefie tutaj http://www.rp.pl/artykul/548146.html

Zostaw komentarz