FINAŁ THE LOOK OF THE YEAR 2013 JUŻ W SOBOTĘ

Strona główna » Blog » FINAŁ THE LOOK OF THE YEAR 2013 JUŻ W SOBOTĘ

FINAŁ THE LOOK OF THE YEAR 2013 JUŻ W SOBOTĘ

Już w najbliższą sobotę, 24 sierpnia w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się gala finałowa konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2013. Aktualnie trwa zgrupowanie i przygotowania do wielkiego finału.

Kandydatki na top modelkę mieszkają w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi gdzie przygotowują się do gali. Choreografią konkursu zajmuje się Oliwia Jesionowska, przeprowadzając wielogodzinne próby pokazów.

Na gali finałowej oprócz kolekcji projektantów Macieja Zienia, Paprocki & Brzozowski, Bohoboco i Arkadiusza Taraski zobaczymy pokazy renomowanych marek. Finalistki THE LOOK OF THE YEAR zaprezentują kolekcję bielizny marek Meva Fashion S.A. (partner główny konkursu), Visti i Vova oraz Liu Jo. Wiele godzin na zgrupowaniu dziewczyny poświęcają na przymiarki kolekcji, a nad całością stylizacji czuwa Arkadiusz Taraska. Dopełnieniem pokazów jest biżuteria Pandora oraz rajstopy marki Adrian.

O fryzury i makijaże kandydatek dbają specjaliści Schwarzkopf Professional oraz Sephora.

Wielki finał poprowadzą Tomasz Kammel, Paulina Drażba oraz Ewa Wojciechowska. Nie zabraknie także występów gwiazd muzycznych: Natalia Lesz, Marta Podulka oraz Juliusz Kamil.

Retransmisję z gali finałowej będzie można obejrzeć w czwartek, 29 sierpnia o godz. 21:10 na antenie TVP2. Laureatka konkursu pojedzie na światowy finał THE LOOK OF THE YEAR do Włoch.

Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Łódź.

2013-08-23T11:45:50+00:0022 sierpnia 2013|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: