Strona główna » Blog » Finał Rowenta Beauty Expert za nami

Finał Rowenta Beauty Expert za nami

W minioną sobotę w toruńskiej Galerii Plaza odbył się wielki finał Rowenta Beauty Expert. Wydarzenie poprowadzili Marcin Prokop oraz Alicja Grabowska (prowadząca program Gadżet w Telewizji TVN Turbo). Nagrodę główną – sesję zdjęciową u Justyny Steczkowskiej – zdobyła Pani Renata z Kielc.

Atmosfera finału była niepowtarzalna. Przypomnijmy, że team Rowenta Beauty Expert podróżował po całej Polsce przez wiele miesięcy. W Toruniu stawiło się 13 laureatek poszczególnych eventów, które zostały wyłonione spośród aż 237 uczestniczek. Finalistki ponownie oddały się w ręce profesjonalnych stylistów, aby przebyć metamorfozę roku. Kibicowały im całe rodziny, a na scenie nie zabrakło łez szczęścia.

Oprócz zwyciężczyni z Kielc, czołowe lokaty i nagrody otrzymały Pani Justyna z Inowrocławia (TV Samsung), Pani Angelina z Ciechanowa (Tablet) oraz Pani Małgorzata z Ostrowa Wielkopolskiego (Smartfon).Wszystkie finalistki zostały również obdarowane przez partnerów akcji – sieć Media Expert oraz marki Rowenta, Douglas i Sephora.

Serdecznie gratulujemy!

Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie cyklu – www.rowenta.mediaexpert.pl.
Organizatorem cyklu jest Studio Promocji i PR Ewesa: www.ewesa.pl.
Portal ModaiJa.Pl jest jednym z patronów medialnych imprezy: www.modaija.pl

[nggallery id=4052]
2018-03-14T08:40:11+00:007 stycznia 2013|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: