Strona główna » Blog » Filip Moniuszko zaprasza na swój recital

Filip Moniuszko zaprasza na swój recital

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy mini recital Filipa Moniuszko, uczestnika programu „THE VOICE OF POLAND”, który odbędzie się już w najbliższy piątek 16 września 2011 o godz. 20:00 w Warszawskim DORUM ART, przy ul. Ząbkowskiej 27/31 bud 24 (dawna fabryka Wódek Koneser).

W piątkowy wieczór, w niecodziennej atmosferze Dorum Art, miejsca spotkań wielu artystów różnorodnych pasji, Filip Moniuszko zaprezentuje swoje wyjątkowe interpretacje znanych utworów, przenosząc wszystkich słuchaczy w niezwykły świat muzycznych doznań.

Z koncertu powstanie materiał filmowy uwieczniony przez kamery programu „THE VOICE OF POLAND”, w ramach którego odbywa się koncert!

Filip Moniuszko, potomek słynnego kompozytora Stanisława Moniuszki, od najmłodszych lat pasjonuje się muzyką i z nią wiąże swoją przyszłość. Jest laureatem wielu festiwali muzycznych, brał udział między innymi w brytyjskiej wersji programu „Idol”, gdzie doszedł do półfinału.
Wyjątkowość głosu Filipa została doceniona przez autorytety muzyczne w Polsce i zagranicą, gdzie intensywnie brał udział w warsztatach wokalnych, nieustannie doskonaląc swój głos.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną zetknąć się z prawdziwą miłością do muzyki i sztuki!

Organizacja recitalu: Improvisage ( http://www.improvisage.pl/ )

2018-03-14T10:30:53+00:0014 września 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: