FESTIWAL SZTUKI I PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH

ZAPRASZAMY NA BLISKIE SPOTKANIA ZE SZTUKĄ I RĘKODZIEŁEM!

FESTIWAL SZTUKI I PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH | 6 -8 GRUDNIA 2013

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, to targi adresowane do szerokiej publiczności, odbywające się nieprzerwanie od 2004 roku. Na przestrzeni lat organizatorom udało się zgromadzić wokół wydarzenia wierną grupę oddanych widzów, którzy z wyczekiwaniem odliczają w kalendarzu dni do każdej następnej edycji. Co roku Festiwal odwiedza 12 500 widzów. Rodziny z dziećmi, turyści oraz uczestnicy warsztatów, przedstawiciele galerii sztuki i agencje.

Wydarzenie skupia ludzi otwartych, nastawionych na dzielenie się swoją pasją oraz artystyczną energią. Na Festiwalu wystawia się aż 300 artystów plastyków, rękodzielników oraz twórców ludowych z 16 województw, prezentujących imponujący wachlarz pięknych i unikatowych przedmiotów.

Skąd bierze się fenomen imprezy? „Wierzymy, że odpowiedź na to pytanie leży w nieustannie rozwijającej się formule. Za każdym razem udział w tym grudniowym święcie sztuki jest najzwyczajniej dobrą zabawą. Dodajmy do tego wyższą idee, jaką jest popularyzowanie kultury i ratowanie dziedzictwa kulturowego przed zapomnieniem, a otrzymamy w efekcie wyjątkową przestrzeń spotkań i radości” – mówi Monika Wietrzyńska, dyrektor projektu.

A zatem…

PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO ARTYSTYCZNEJ REWOLUCJI i poznajcie ludzi o wyjątkowych talentach. Więcej informacji na:

www.festiwal.mtp.pl

www.fb.me/fsipa

fotobueno_MTP_Festiwal_Sztuki_07-12-2012 (5) fotobueno_MTP_Festiwal_Sztuki_08-12-2012 (13) fotobueno_MTP_Festiwal_Sztuki_09-12-2012 (46) FSiPA 2009_pl_wielka ˆapa

Podziel się wiadomością:

Polecamy również