Strona główna » Blog » Festiwal Sztuki „Babski Spęd” vol 2

Festiwal Sztuki „Babski Spęd” vol 2

Już dziś gorąco zapraszamy w imieniu Babskiego Londynu na Festiwal Sztuki „Babski Spęd” vol 2, który odbędzie się 11 Maja 2013 w Londynie w Mile End Art Pavilion.

Pierwsza edycja imprezy w 2012 zgromadziła ponad 200 Polek, a informacje o wydarzeniu ukazały się w brytyjskich i polskich mediach.

Ta impreza naprawdę jest unikalna. Promuje w Londynie polskie osiągnięcia i polskie artystki. Tworzy przestrzeń, w której – mamy nadzieję – kobiety będą czuły się bezpiecznie ze swoją sztuką oraz ze sobą. Na Babskim Spędzie vol 2 będą też miały okazję wymienić się doświadczeniami i opiniami.

Dla uczestników spotkania 11 maja organizatorki przewidziały m.in. pokaz mody, wystawę sztuk wizualnych, część poetycką oraz koncert muzyczny.

Babki Spęd vol 2 odbędzie się w dzielnicy Mile End w Londynie, a zaproszenia otrzyma 400 osób, głównie kobiet ze świata kultury, sztuki, mody, design, ale także biznesu. To Polki z ostatniej fali emigracji, które w większości odniosły sukces w Wielkiej Brytanii albo są na dobrej drodze do jego osiągnięcia.

Szczegóły o evencie dostępne bezpośrednio na stronie https://www.facebook.com/BabskiSped

Babski Sped2

2018-03-14T08:20:52+00:008 kwietnia 2013|Kultura, Świat Kobiet|