Strona główna » Blog » Feministki winne śmierci?!

Feministki winne śmierci?!

Początkowo nie chciałam uwierzyć w tą informację, tym bardziej, że znalazłam ją w serwisie plotkarskim. Serwis powołuje się jednak na wywiad w portalu Wp.pl, a to już poważne źródło wiadomości.

Nie chciałam uwierzyć, że posłanka RP, profesor nadzwyczajny prawa Uniwersytetu Warszawskiego, była sędzina Trybunału Stanu, w 2012 roku, w środku Europy, zdolna jest do takich wypowiedzi. Posłuchajcie zresztą same:

Tragiczna śmierć Madzi jest efektem stylu życia, który propagują feministki, buntu przeciwko tradycyjnej hierarchii wartości, w której najważniejsza jest rodzina, brak egoizmu. One zamiast tego proponują filozofię totalnego luzactwa, lekceważenie innych. Najważniejsze są gry i zabawy, z jakimi mamy do czynienia u Wojewódzkiego. Wypychanie na siłę kobiet z ich naturalnych ról społecznych i biologicznych prowadzi do nieszczęścia. To jest prawdziwy antyfeminizm – mówi Posłanka PiS, prof. Krystyna Pawłowicz w rozmowie z Wirtualną Polską. (czytaj wywiad, czytaj wraz z komentarzem)

Były już czasy, że wszystkiemu winni byli masoni, żydzi (celowo, pisani wówczas z małej litery) i cykliści. Teraz najwyraźniej przyszła pora na feministki, pary homoseksualne i… no nie wiem… wegetarian może? Skąd w naszym narodzie, w politykach, to zacietrzewienie, szukanie winnych w „innych„? Nie jesteś w „normie„, którą oczywiście My ustalamy, zatem jesteś podejrzana/podejrzany.

I co Wy na to? Czy są wśród nas jakieś feministki? Czy zechcą zabrać głos w tej sprawie?

Ula

2018-03-14T09:22:43+00:0014 sierpnia 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: