Fashion Show z udziałem topowych blogerek Małopolski

Strona główna » Blog » Fashion Show z udziałem topowych blogerek Małopolski

Fashion Show z udziałem topowych blogerek Małopolski

Pokaz jesiennej kolekcji w Galerii Krakowskiej, to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Małopolsce. Nie mogło zatem zabraknąć na nim najbardziej wpływowych kobiet polskiej blogosfery modowej. Podczas jesiennego Fashion Show (19-22.09.2013) swoje projekty zaprezentowały – Alice Point, Macademian Girl i Jessica Mercedes. Dodatkowo na wybiegu konkurowali ze sobą blogerki i blogerzy modowi z Małopolski. 

Topowe blogerki modowe

W ramach tegorocznych pokazów można było zobaczyć również stylizacje stworzone przez najbardziej wpływowe kobiety polskiej blogosfery modowej – Alice Point, Macademian Girl i Jessicę MercedesPrezentując trendy w modzie, w sezonie jesienno-zimowym, zdecydowaliśmy się pokazać również inspiracje pochodzące wprost z modowych blogów. Zaprosiliśmy do współpracy najbardziej znane kobiety polskiej blogosfery. Jesienny pokaz Fashion Show był niezwykłą okazją dla mieszkańców Krakowa do zapoznania z nadchodzącymi trendami – mówi Ryszard Wysokiński, Dyrektor Galerii Krakowskiej.

[nggallery id=5024]

Moda z małopolskich blogów

Jesienny Fashion Show to także pokaz mody pochodzącej prosto z krakowskich ulic. Blogerki oraz blogerzy modowi z Małopolski, w czwartek 19 września o godzinie 16.00 otworzyli wydarzenie, które potrwało cały weekend. Na wybiegu zaprezentowali  własne interpretacje nadchodzących trendów. W tym wyjątkowym pokazie wzięli udział: Natalia Przała – autorka bloga http://mint-bee.blogspot.com, Małgorzata Bęben – autorka bloga http://curly-affairs.blogspot.com, Łukasz Witek – autor bloga http://www.true2me.pl, Marta Kiszka – autorka bloga http://kiszma.blogspot.com, Patrycja Gubała – autorka bloga http://vividdd.blogspot.com, Anna Pałka – autorka bloga http://www.hannnah.pl, Patrycja Ewa Nowak – autorka bloga http://www.mademoisellepatrizia.blogspot.com, Roksana Tekieli – autorka bloga , Natalia Gorzołka autorka bloga www.otwieramszafe.blogspot.com, Mateusz Pater – autorka bloga http://mateuszpater.blogspot.com, Katarzyna Konderak – autorka bloga http://mademoiselle-kate.blogspot.com.

Konkurs „Blogerki i blogerzy na wybiegu”

[nggallery id=5025]

W ramach konkursu blogerki i blogerzy modowi zaprezentowali na wybiegu specjalnie stworzone na tę okazję stylizacje. Zaprezentowane zestawienia zostały ocenione przez jury konkursu: stylistkę Galerii – GOShĘ Kusper, projektantkę i autorkę marki DRESSAP – Annę Pirowską oraz redaktorkę działu moda Lounge Magazynu – Joannę Jawor, które wytypują najciekawsze stylizacje tego sezonu.

Porady ekspertów

Podczas modowego weekendu klienci Galerii nie tylko mogli przekonać się, co będzie hitem tego sezonu, ale także skorzystać z porad jednej z najbardziej znanych ekspertek w dziedzinie modowo-stylizacyjnej Małgorzaty GOShY Kusper. Każda z Pań, mogła nie tylko dopasować fason i kolor kreacji do walorów swojej sylwetki, a także skorzystać z pomocy wizażystów marki Inglot, Sephora i Pease, którzy zadbają o to, by za pomocą odpowiednio dobranego makijażu doprowadzić stylizację do perfekcji. Bezpłatne porady udzielane będą w piątek, sobotę i niedzielę od godz. 14.00 do 19.00.

[nggallery id=5026]
2018-03-14T07:59:07+00:00 24 września 2013|Moda|