Fashion Democracy Summer w Gdańsku

Strona główna » Blog » Fashion Democracy Summer w Gdańsku

Fashion Democracy Summer w Gdańsku

Ponad 30 młodych projektantów zaprezentuje swoje unikalne kolekcje ubrań w centrum handlowym Galeria Bałtycka podczas modowego wydarzenia Fashion Democracy Summer, które odbędzie się 24- 25 sierpnia. Projektanci pomogą także stworzyć odwiedzającym wyjątkowe i niepowtarzalne stylizacje, dzięki którym ulice Gdańska będą przypominały światowe stolice mody.

To już 10 edycja Fashion Democracy, które tym razem odwiedza wybrane polskie miasta podczas dużych letnich festiwali muzycznych. Podczas Fashion Democracy osoby odwiedzające centrum handlowe będą miały możliwość uczestniczenia w licznych atrakcjach, ale przede wszystkim będą miały okazję wzbogacić swoją garderobę o unikatowe i najmodniejsze w tym sezonie ubrania oraz dodatki polskich projektantów.

– Wszyscy projektanci prezentują różne style, często całkiem różne od siebie – zaznacza Julia Szyńska z biura organizatora FD. – Ciężko jest scharakteryzować wszystkie kolekcje, ponieważ są to głównie nowatorskie rozwiązania, których nie spotkamy podczas zakupów w sklepach sieciowych. Wiele z ubrań, które będziemy mogli zobaczyć i kupić w Galerii Bałtyckiej to unikaty, które zostały uszyte jako limitowane serie. W naszym zestawieniu przeważają projektanci kolekcji ulicznych, których kolekcje możemy założyć do pracy lub szkoły. Skierowane są przede wszystkim dla osób w wieku 15-45 lat. Zapraszamy także do współpracy projektantów, którzy nie zapominają o młodych mamach i kobietach dojrzałych. Na pewno będzie bardzo różnorodnie i każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Podczas Fashion Democracy będą wystawione głównie kolekcje letnie, ze względu na trwający sezon wakacyjny. Niektórzy projektanci zaprezentują premierowo także pierwsze ubrania ze swoich kolekcji jesiennych. Poza strefą showroom, w której klienci będą mieli okazję dokonać zakupów z najnowszych kolekcji polskich projektantów, będzie można odwiedzić także strefę „Beauty”. W tej strefie wszystkie kobiety będą mogły oddać się w ręce profesjonalnych makijażystek u których mogą liczyć na fachowe porady. Biorąc pod uwagę klimat jaki będzie w tym dniu panował w centrum, gwarantujemy że każda kobieta poczuje się jak zawodowa modelka.

Jednocześnie pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia Fashion Democracy w dniach 24- 25 sierpnia w gdańskiej Galerii Bałtyckiej w godzinach 9.00- 21.00 i 10.00- 20.00 (niedziela)

Więcej informacji :

Facebook: http://www.facebook.com/fashiondemocracyy?fref=ts

Strona internetowa: http://www.fashiondemocracy.pl/

Harmonogram

6 lipca Toruń – GALERIA PLAZA

20- 21 lipca – MAGNOLIA PARK

3 sierpnia Katowice – 3 STAWY

10 sierpnia Kraków – GALERIA KAZIMIERZ

24 i 25 sierpnia Gdańsk- GALERIA BAŁTYCKA

1- 5 września Warszawa – CENTRUM HANDLOWE BLUE CITY

28 września Warszawa- CENTRUM HANDLOWE ATRIUM PROMENADA

29 września Warszawa – CENTRUM HANDLOWE BLUE CITY

plakat FASHION DEMOCRACY - Galeria Bałtycka edycja - B1 ok

2018-03-14T08:02:08+00:0020 sierpnia 2013|Moda|