Strona główna » Blog » Farouk Shami pod urokiem Małgorzaty Kożuchowskiej!

Farouk Shami pod urokiem Małgorzaty Kożuchowskiej!

Pierwsza w Polsce ambasadorka marki BioSilk została zaproszona przez Farouka Shami i Donalda Trumpa na wybory Miss Universe, które odbędą się już 12 września w Brazylii.

Od piątku, 9 września Małgorzata Kożuchowska przebywa w Brazylii, gdzie jako gość honorowy zasiada obok Farouka Shami, założyciela firmy Farouk Systems USA, producenta marki BioSilk już od kilku lat sponsoruje wybory i dba o fryzury uczestniczek. Małgorzata Kożuchowska spędzi w Sao Paulo kilka dni. Spotka się również z Donaldem Trumpem, amerykańskim miliarderem i organizatorem finałów Miss Universe.

W sobotę Farouk Shami zaprosił aktorkę na otwarcie największych targów kosmetycznych w Ameryce Południowej „Beauty Fair”, podczas których nastąpiła inauguracja produktów Farouk Systems USA w Brazylii. Na spotkaniu była również obecna Miss Universe, Jimena Navarette. Na tę okazję Małgorzata Kożuchowska założyła pomarańczową sukienkę Prady i dobrała do niej torebkę tej samej marki.

Wieczorem, Małgorzata Kożuchowska została zaproszona przez Farouka Shami na uroczystą kolację, gdzie zaprezentowała się w pięknej, czerwonej sukni projektu Dawida Wolińskiego i kolczykach marki GOSH.

Jak nam powiedział Maciej Mikulski, prezes firmy Farouk Systems Polska, który towarzyszy Kożuchowskiej w podróży do Brazylii, Farouk Shami jest pod wrażeniem urody, elegancji i klasy naszej aktorki.

Małgorzata Kożuchowska jest pierwszą w Polsce i na świecie ambasadorką marki BioSilk, która została zaproszona na finały wyborów Miss Universe.

[nggallery id=1822]

 

2011-09-13T10:51:26+00:0013 września 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: