zabieg na twarz

Exilis – najlepszy zabieg na twarz, który skutecznie odmładza i regeneruje

Zabiegi odmładzające cieszą się sporą popularnością. Niestety samodzielne kuracje nie dają tego samego efektu, zabiegi kosmetyczne na twarz z wykorzystaniem drogich preparatów czasem nie dają oczekiwanych rezultatów, gdyż brakuje doświadczenia, regularności i specjalistycznego sprzętu do aplikacji. Te same środki finansowe można przerzucić na sprawdzone i innowacyjne techniki odmładzania twarzy – wśród nich na wyjątkowe miejsce zasługuje exilis. Zabieg ten postanowiliśmy dziś dla was przybliżyć!

Exilis – odmładzanie skóry w sposób bezbolesny i ultra skuteczny

Ten intrygująco nazwany zabieg jest bardzo ceniony przez kobiety na całym świecie. Przede wszystkim lifting twarzy w tej technologii jest bezinwazyjny, nie wymaga zatem bolesnych cięć skalpelem i długotrwałej regeneracji pooperacyjnej. Odmładzanie tą metodą przeznaczone jest przede wszystkim dla skóry twarzy, dekoltu i szyi. Zabieg exilis jest dość zaawansowany technicznie – regeneracja kolagenu odbywa się tutaj poprzez odpowiednią emisję oraz kontrolę przepływu energii. Remodelacja kolagenu sprawia, że skóra twarzy staje się jędrna i odżywiona, a efekt odmłodzenia widoczny jest już po pierwszej sesji.

Jak wygląda zabieg exilis?

Odmładzanie twarzy metodą exilis jest zupełnie bezbolesne. Polega ono na emitowaniu odpowiedniej wiązki energii, która oddziałuje na głębokie warstwy skóry – żadna mechaniczna część aparatury nie ma kontaktu ze skórą twarzy w trakcie zabiegu, klientki salonów medycyny estetycznej opisują uczucie towarzyszące zabiegowi exilis jako przyjemne ciepło. Dokładność w naprowadzaniu energii na poszczególne strefy twarzy, szyi i dekoltu jest kluczowa. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Odmładzana skóra jest bardziej naciągnięta, widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej, jest także jędrniejsza i znacznie przyjemniejsza w dotyku.

zabieg na twarz

Jak odmłodzić twarzy metodą exilis? Na jakie efekty końcowe mogą liczyć klientki?

W gabinetach medycyny estetycznej takich jak kaliski Eternity SPA, system exilis zalecany jest kobietom, które chcą wykonać kompleksowy lifting twarzy. W pierwszej kolejności usuwane i wygładzane są zmarszczki, a skóra nabiera jędrności. Ze względu na redukcję tkanki tłuszczowej poprawia się także owal twarzy i efekt odmłodzenia jest dużo wyrazistszy. Gładki dekolt sprawia, że klientki, które wcześniej rezygnowały z bluzek lub sukni z wcięciem pod szyją, wracają do swoich ulubionych kreacji – exilis odmładza skórę w naturalny sposób, lecząc wszelkie kompleksy.

Kiedy nie należy przeprowadzać zabiegu exilis?

Jak w przypadku praktycznie każdego zabiegu kosmetycznego na twarz, są pewne przeciwwskazania. Metoda exilis nie powinna być stosowana dla kobiet w ciąży, osób posiadających rozrusznik serca, metalowe implanty, choroby nerek i wątroby, zaburzenia układu sercowo-naczyniowego oraz choroby nowotworowe. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj eksperta w gabinecie medycyny estetycznej!

Źródło: Producent urządzeń kosmetyczncyh sklep.eternityspa.pl

Podziel się wiadomością:

Polecamy również