Ewa Mielnicka

Ewa Mielnicka: Moim zdaniem…

Na wielką galę wybrałabym na pewno długą suknię np od Violi Piekut, która tworzy piękne kobiece kreacje. Jako Miss bardzo dobrze czuję się w kreacjach maxi do samej ziemi, lubię w zamian za to odsłonić plecy, lubię też bardzo duże dekolty, koronkowe wykończenia i mocne kolory, które pasują do ciemnej karnacji.

Na co dzień noszę ciuchy wygodne ale eleganckie. Uwielbiam eleganckie koszule i marynarki, często mieszam style po to aby uzyskać niepowtarzalne looki, w których nie tylko dobrze się wygląda ale i które przede wszystkim dobrze się je nosi. A ostatnio odkryłam piękne i bardzo wygodne buty Nessi.

Przez to że bardzo dużo podróżuję często słucham radia, lubię słuchać audycji tematycznych z których można się czegoś nauczyć albo przy których można pośmiać się do samego siebie. Często nastawiam sobie nieznane regionalne stacje radiowe aby lepiej poznać miejsce w którym przebywam.

Najbardziej lubię oglądać filmy dokumentalne albo fantastykę. Hobbit, Gra o Tron albo Czarownica do których z chęcią wracam i ciągle oglądam z tym samym zaciekawianiem.

Nie znoszę biurokracji, stosy dokumentów przyprawiają mnie o zawrót głowy. Z natury jestem typem artysty, który czy chce czy nie, zawsze ma bałagan w papierologi. Wolę rozmowy i ustalenia na żywo.

Uwielbiam dobre jedzenie, domowy rosół i dobrze zrobiony tatar to coś czym można skraść mi serce. Lubię gotować i spędzać czas w kuchni, a tym bardziej jak mam dla kogoś to robić i czuć satysfakcję z tego, że zrobiłam coś dobrze.

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również