zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Ewa i Piotr Krajewscy – Spring Summer 2012

Ewa i Piotr Krajewscy – Spring Summer 2012

Letnie kreacje zostały wykonane z wysokiej jakości włoskich tkanin.

Projektanci w swojej kolekcji wykorzystali wzory kwiatowe w przeróżnych kompozycjach, które zostały przeniesione na różne fasony sukienek. Dzięki temu każda suknia jest wyjątkowa i wygląda inaczej. Są lekkie i wygodne w noszeniu. Projektanci postawili na wiosenne kolory takie jak: biel, zieleń, róż, czerń i turkus. Kolekcja nie tylko stawia na lekkość i swobodę wiosenno-letnią, ale też dzięki wzorom każdemu bezpośrednio przypomni najpiękniejsze pory roku.

Oryginalne projekty na zdjęciu uwieczni Michał Czajka
Fotografik z zawodu i z zamiłowania.
Przed jego obiektywem kolekcję zaprezentują modelki: Natalia Czubaj, Dorota Wójcik, Patrycja Cieślak, Karolina Motylewska

Makijaże przygotuje Kamil Frankiewicz
Fryzjer i wizażysta pracujący na co dzień z topowymi magazynami. Zwycięzca w konkursie Oriflame – Beauty Creator, Ambasador i główny makijażysta marki Oriflame.

Fryzury do sesji przygotuje Żaneta Pawlak
TRZYKROTNY MISTRZ POLSKI w dziedzinie Przedłużania i zagęszczania włosów (2010 r.  i 2011 r. oraz 2012 r.) . Specjalizacja to także  koloryzacje i strzyżenia włosów przedłużanych. Upięcia artystyczne i Kaligrafia włosa, strzyżenia freestyle a także kreowanie nowych trendów i wizerunku kobiety. właścicielka salonu Art of Hair.

Stylizacje uzupełnią bransoletki Pirh Design

[nggallery id=2711]

2012-05-09T15:56:07+01:008 maja 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: