Ewa Farna i jej studenckie problemy – wideo

Strona główna » Blog » Ewa Farna i jej studenckie problemy – wideo

Ewa Farna i jej studenckie problemy – wideo

O tym, że pogodzenie studiowania z pracą zawodową nie jest łatwe, przekonuje się obecnie na własnej skórze Ewa Farna. Wokalistka rozważa przejście na indywidualny tryb nauki lub rozpoczęcie studiów w Pradze.

W zeszłym roku Farna dostała się na wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Ostatnio jednak media informują, że piosenkarka nie radzi sobie z nauką i planuje zrezygnować ze studiowania.

– Dowiaduję się o swoich decyzjach z mediów – przyznaje Ewa Farna w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Farna nie zamierza jednak przerywać nauki, zastanawia sie natomiast nad rozwiązaniami, które pozwolą jej pogodzić liczne obowiązki.

– Staram się wymyślić albo indywidulany tok, albo może przerzucenie do Pragi – oznajmia piosenkarka.

22 października w sklepach pojawiła się jej nowa płyta Ewy Farnej zatytułowana „(W)inna”. Praca nad płytą nie była łatwa, ponieważ wokalistka równolegle była jurorką w czeskiej edycji programu „Idol”.

– Ten rok nie był dla mnie łatwy. Byłam jurorką, grałam koncerty, robiłam płytę i studiowałam na dziennych studiach. Staram się to pogodzić. Mieszkam w trzech krajach i wyczerpuje mnie to bardzo, ale na razie ciągle jestem oficjalnie studentką Uniwersytetu – wyznała artystka.

Obecnie Farna zajmuje się głównie promocją nowego albumu. Oprócz tego przygotowuje także następny krążek, na którym znajdą się jej największe przeboje w jazzowych i akustycznych aranżacjach.

2013-11-20T10:23:48+00:0020 listopada 2013|Rozrywka|