Strona główna » Blog » Evelyne La Hola – biżuteria z charakterem

Evelyne La Hola – biżuteria z charakterem

Współczesna kobieta się zmienia. Nie jest już jednolita – wyłącznie elegancka, bądź sportowa. Łączy style, szuka nowych, modowych inspiracji. Jednym słowem dojrzewa, gdyż poprzez strój chce pokazać nie tylko swoją kobiecość, ale też charakter. Podobnie jest z dostępną w Kate&Kate zupełnie nową kolekcją izraelskiej projektantki Evelyne La Hola.

Izraelski design podąża za obrazem współczesnej kobiety. Jesienna odsłona biżuterii La Hola jest zupełnie inna niż poprzednie. Do tej pory designerka stawiała na zabawę biżuterią i feerię barw. Docierała do kobiet pozytywnie nastawionych do życia. I to się nie zmieniło. Zmieniła się jednak współczesna kobieta, która poza swoim życiowym optymizmem jest pewna i świadoma siebie oraz wie czego chce.
„Współczesna kobieta widziana oczami Kate&Kate stała się inspiracją dla izraelskiej designerki. Jej propozycje, niegdyś kolorowe, utrzymane w sportowym stylu, dzięki preferencjom naszych klientek zmieniły się w bardziej szlachetne i luksusowe” – mówi Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.

W showroomie dostępne są zarówno charakterystyczne dla La Holi długie bransoletki, jak też bogate naszyjniki oraz kryształowe kolczyki. Mniej jest w nich jednak skórzanych elementów, a więcej złota i kryształów. Kobiecość oczami Evelyne La Hola pełna jest pozornych sprzeczności, jak nowoczesna kobieta, która roztacza wokół siebie aurę tajemniczości, a zarazem zaraża pasją do życia i pełnym przekonaniem do własnych decyzji.

[nggallery id=1411]

Ceny biżuteryjnych propozycji z jesiennej kolekcji La Holi dostępnych w butiku Kate&Kate, wahają się od 300 zł w przypadku kolczyków, 390 zł w przypadku naszyjników do 420 zł w przypadku bogatych, długich bransolet.

2011-07-07T08:28:41+00:007 lipca 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: