Eveline Cosmetics wyróżniona w plebiscycie „GLAMOUR GLAMMIES 2017”

Strona główna » Blog » Eveline Cosmetics wyróżniona w plebiscycie „GLAMOUR GLAMMIES 2017”

Eveline Cosmetics wyróżniona w plebiscycie „GLAMOUR GLAMMIES 2017”

Luksusowy suchy olejek do ciała i twarzy z serii Oils of Nature Eveline Cosmetics został wyróżniony przez redakcję w plebiscycie „GLAMOUR GLAMMIES 2017”.

 

Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 200 kosmetyków w 20 kategoriach. Produkt Eveline Cosmetics został wyróżniony przez redakcję magazynu Glamour i otrzymał etykietę „Glammies 2017. Wybór redakcji” w kategorii Najlepszy olejek do twarzy/ciała.

 

Luksusowy suchy olejek do ciała i twarzy wyróżnia się zmysłowym zapachem francuskich perfum – polskich bestsellerów perfumeryjnych. Suchy Olejek + Serum Nawilżające to zapach szyprowo – owocowy inspirowany głębokim zapachem Si marki Giorgio Armani.

Sekretem niezwykłej skuteczności OILS OF NATURE jest unikalna technologia DRY OIL SENSATIONTM łącząca suchy olejek z silnie pielęgnującym serum. Zaawansowane formuły wykorzystują dobroczynny wpływ olejków na skórę, bez tłustego filmu i uczucia lepkości!

 

GLAMMIES to urodowy plebiscyt magazynu Glamour nagradzający te kosmetyki, które czytelniczki pokochały przez ostatni rok. W 20 kategoriach znalazło się 10 produktów wybranych przez redakcję ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń.

 

 

2017-04-03T15:54:48+00:00 3 kwietnia 2017|Kosmetyki|

Zostaw komentarz