Strona główna » Blog » EVELINE COSMETICS na ESKA Music Awards 2012

EVELINE COSMETICS na ESKA Music Awards 2012

20 lipca w Kołobrzegu firma Eveline Cosmetics była jedynym sponsorem Gali Eska Music Awards 2012 – rozdania najbardziej prestiżowych nagród muzycznych przyznawanych przez słuchaczy Radia Eska.

Eveline Cosmetics, marka kosmetyczna znana i kojarzona przez Polki od niemal 30 lat, od kilku sezonów konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku angażując się w różne niestandardowe działania. Przykładem jest kampania reklamowa, w którą została zaangażowana piosenkarka Dorota RabczewskaDoda”. Tegoroczny udział w rozdaniu nagród ESKA Music Awards 2012 to kolejny przykład na nieszablonową promocję tej polskiej marki kosmetycznej.

Na kilka minut przed rozpoczęciem ESKA Music Awards 2012, tuż po godzinie 21-szej, w kilkudziesięciotysięczny tłum zostały rozrzucone żółte plażowe piłki Eveline Cosmetics. Uczestnicy radośnie przerzucali je sobie nad głowami. Podczas występów artystów hostessy rozdawały uczestnikom kosmetyczne upominki. W garderobach, gdzie  przygotowali się artyści do występów czekały na nich atrakcyjne niespodzianki z produktami Eveline Cosmetics.

Eska Music Awards to nagrody muzyczne, które w tym roku zostały podzielone na osiem kategorii – najlepsza artystka, artysta, zespół, hit, wideo, album, debiut i wydarzenie internetowe. Wręczone zostały również nagrody specjalne m.in. ESKA Music Awards dla hitu lata. Impreza jest popularna wśród osób z różnych grup wiekowych, przeważają jednak ludzie młodzi.

Jedną z gwiazd wieczoru ESKA Music Awards 2012 była Oceana, wokalistka wybrana przez UEFA wykonawczynią oficjalnej piosenki Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, odbywających się w 2012 roku w Polsce oraz na Ukrainie.

Karina Kozerska, dyrektor marketingu Eveline Cosmetics, Oceana, Gabriel Krawczyński

Karina Kozerska, dyrektor marketingu Eveline Cosmetics, Oceana, Gabriel Krawczyński

2018-03-14T09:29:45+00:0025 lipca 2012|Biznes, Gwiazdy, Kosmetyki, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: