Eveline Cosmetics laureatem konkursu Hit Kosmetyczny

Strona główna » Blog » Eveline Cosmetics laureatem konkursu Hit Kosmetyczny

Eveline Cosmetics laureatem konkursu Hit Kosmetyczny

Głosami Czytelniczek magazynu „Dobre Rady” Pomadka w płynie Velvet Matt, Eveline Cosmetics zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Makijaż w konkursie Hit Kosmetyczny 2016.

 

Pomadka VELVET MATT w płynie to gama matowych pomadek do ust, w intrygujących, ultra nasyconych pigmentami kolorach w połączeniu z wyjątkową formułą pielęgnacyjną.

Kosmetyk bogaty w witaminy A, E i F zadba o optymalny poziom nawilżenia, odżywienia, ujędrnienia i ochrony ust. Pomadka ma lekką i przyjemną konsystencję, która daje poczucie ekstremalnego komfortu i długo utrzymuje się na ustach. Smakowity zapach żurawiny sprawia, że jej aplikacja jest przyjemnością.

 

Hit Kosmetyczny to plebiscyt organizowany przez miesięcznik dla kobiet „Dobre Rady“. W 2016 roku odbyła się jego dziesiąta edycja. Nagroda przyznawana przez Czytelniczki magazynu. W tym roku wybierają one swoich faworytów w kategoriach: Zapachy, Kosmetyki do makijażu, Kosmetyki do pielęgnacji włosów, Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, Kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz Kosmetyki apteczne.

 

2017-02-17T09:25:07+00:00 17 lutego 2017|Kosmetyki|