zegarmistrzlodz.com.pl

Eva Minge z nagrodą Created in Poland Superbrands

Strona główna » Blog » Eva Minge z nagrodą Created in Poland Superbrands

Eva Minge z nagrodą Created in Poland Superbrands

EVA MINGE została wyróżniona w tegorocznej edycji projektu Superbrands i otrzymała tytuł Created in Poland Superbrands 2014/15 w kategorii polscy projektanci mody.

Superbrands to międzynarodowa organizacja, działająca od ponad 20 lat w 80 krajach na całym świecie. Superbrands to wyjątkowy tytuł, którego nie można kupić. To najlepsza, obiektywna ocena wszystkich marek działających na rynku, to wyznacznik sukcesu i gwarancja wysokiej jakości produktów.

Tytuł potwierdza przynależność marki Eva Minge do grona najlepszych marek na polskim rynku, ekskluzywnego klubu Superbrand, polecanych przez konsumentów i uznanych przez liczne grono klientów.

Niewątpliwie wyróżnienie zostało przyznane najlepszej polskiej projektantce, która konsekwentnie buduje ekskluzywną markę modową uznaną na całym świecie. Warto przypomnieć, że projektantka odnosi międzynarodowe sukcesy, prezentuje kolekcje we wszystkich stolicach mody i otrzymuje liczne prestiżowe tytuły i nagrody (w tym Next Couture i International Diamonds Award).

Eva Minge to marka, która może stanowić idealny przykład dla innych polskich projektantów, to dowód na to że odważne, innowacyjne pomysły i kreatywne podejście do rynku to połowa sukcesu w branży high fashion.

Eva Minge nagroda 1

Eva Minge nagroda 2

Eva Minge nagroda 3

2018-03-14T06:12:00+01:0024 listopada 2014|Biznes, Moda|

Może zainteresuje Cię również: