zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Eva Mendes nową twarzą kampanii Vogue na sezon SS 2013

Eva Mendes nową twarzą kampanii Vogue na sezon SS 2013

Firma Vogue Eyewear ogłosiła, że twarzą jej najnowszej kampanii reklamowej wiosna/lato 2013 będzie Eva Mendes. Zachwycająca piękność i muza świata mody oraz znana na całym świecie aktorka świetnie pasuje do radosnego i młodzieńczego ducha Vogue Eyewear.

Jej zjawiskowa uroda jest zniewalająca zarówno na ekranie, jak i w bezpośrednim kontakcie czy na zdjęciach. Jej urok podkreśla nowa kampania reklamowej marki Vogue Eyewear na sezon wiosna/lato 2013. Zrealizowana w słoneczny, październikowy dzień w Modern 01, majestatycznym domu z widokiem na zachodnią część Hollywood, kampania marki składa się sześciu kolorowych, utrzymanych w jasnej tonacji zdjęć, na których udało się uchwycić prawdziwą naturę pięknej Evy. Mistrzem obiektywu po raz kolejny był Mario Testino, jeden z najbardziej znanych i cenionych fotografów na świecie.

Obecnie Evę Mendes można oglądać w uznanym przez krytyków filmie „Holy Motors” oraz w „The Place Beyond the Pines” obok Ryana Goslinga i Bradleya Coopera. Eva Mendes powiedziała o sesji: „To był piękny dzień w Los Angeles, wokół było mnóstwo zachwycających okularów przeciwsłonecznych marki Vogue Eyewear, a zdjęcia robił niesamowity Mario Testino. Było bosko!” „Od dawna współpracuję z Vogue Eyewear i w naszych kampaniach uczestniczyło już wiele pięknych kobiet, takich jak Gisele, Daria czy Kate. Teraz do tej listy dołączyła Eva Mendes. Praca z nią to czysta przyjemność. Dzięki swojej zmysłowości i kobiecości Eva idealnie pasuje do naszej kolekcji. Atmosfera na planie była fantastyczna” — mówi Mario Testino, który już od kilku lat pracuje przy kampaniach Vogue Eyewear. Mimo tak długiej współpracy każdy projekt z jego udziałem jest zupełnie nowym wyzwaniem.

Kolekcja, którą Eva prezentowała w kampanii, inspirowana jest modą dominującą na lotniskach i potwierdza, że marka jak zawsze wyprzedza obowiązujące trendy. W kampanii wykorzystanych zostanie sześć efektownych i pełnych kobiecości fotografii o zdecydowanym charakterze, wyrafinowanym uroku i delikatnych, a zarazem wyrazistych konturach. Zdjęcia te idealnie oddają charakter samej Evy Mendes. „Uwielbiam okulary. Niezależnie od tego, czy są to okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne, są one pewnym przedłużeniem osobowości i fantastycznym dodatkiem, który uwielbiam wykorzystywać w przeróżnych stylizacjach, zależnie od humoru i tego, co mam zamiar włożyć. Moje ulubione okulary to oprawki w stylu retro, szczególnie te nawiązujące do lat 50., 60. czy 70. Okulary korekcyjne noszę dopiero od niedawna i uwielbiam je, naprawdę!”

[nggallery id=4257]

2013-02-15T11:37:07+01:0015 lutego 2013|Gwiazdy, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: