zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Eva Longoria poprowadzi MTV EMA 2010

Eva Longoria poprowadzi MTV EMA 2010

Znana aktorka Eva Longoria poprowadzi tegoroczną galę MTV EMA 2010. 17-ta edycja nagród MTV, która odbędzie się 7 listopada w Caja Magica w Madrycie, zostanie wyemitowana w MTV Polska o 21:00.

Na żywo podczas ceremonii wystąpią supergwiazda muzyki pop Katy Perry i rockowy zespół Linkin Park. Nazwiska kolejnych wykonawców poznamy wkrótce.

Eva Longoria doda wieczornej, pełnej gwiazd gali w Madrycie hollywoodzkiego splendoru. Longoria idzie w ślady znakomitych sław – Katy Perry, Christiny Aguilery, Justina Timberlake’a i Robbiego Williamsa, którzy prowadzili ceremonię w poprzednich latach.

„Bardzo się cieszę z możliwości poprowadzenia gali MTV EMA 2010” — mówi Longoria — „oraz z faktu że gala odbędzie się w tak przepięknym mieście, jakim jest Madryt. Nie mogę się już doczekać występów gwiazd i ogromnie się cieszę, że artystkami, które otrzymały w tym roku najwięcej nominacji są dwie niesamowite kobiety (Lady GaGa oraz Katy Perry), tworzące jedne z najwspanialszych utworów współczesnej muzyki pop”

Eva Longoria znana jest m.in. z głównej roli w popularnym hicie serialowym „Gotowe na wszystko”. Aktorka za swoje osiągnięcia otrzymała nominację do Złotego Globu i Nagrodę Stowarzyszenia Aktorów Filmowych.

Aby zagłosować na ulubionych artystów MTV EMA, wystarczy wejść na stronę www.mtvema.com i oddać głos na swojego faworyta. Głosowanie na wykonawców regionalnych – w tym na Najlepszego Polskiego Wykonawcę – odbywa się na stronie www.mtvema.com i kończy się w poniedziałek, 18 października. Zwycięzcy z każdego regionu dołączą do listy kandydatów na Najlepszego Europejskiego Wykonawcę. Zwycięzcy w kategoriach Najlepszy Wykonawca Europy, Najlepszy Artysta MTV Push i Najlepszy Wykonawca MTV World Stage zostaną ogłoszeni na żywo na stronie www.mtvema.com podczas gali MTV EMA 2010 w niedzielę, 7 listopada 2010 r.

2018-03-14T12:22:37+01:008 października 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: