zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Espadryle, poproszę!

Espadryle, poproszę!

Kiedy długo wyczekiwane lato zaczyna doskwierać a wysokie temperatury zamiast cieszyć, stają się utrapieniem, warto pomyśleć o alternatywie dla naszych ukochanych szpilek. Marka Vagabond wprowadziła właśnie linie espadryli, które nie tylko są wygodne, ale przede wszystkim nadadzą twoim zestawom niezwykle wakacyjnego charakteru!

Królowały już w poprzednich „modowych epokach” a dziś z powrotem wracają do łask- espadryle! Najwygodniejsza alternatywa na letnie upały dzięki marce Vagabond nabrała niezwykle trendowego charakteru. Do wyboru masz marynarskie paski, piękne pastelowe pistacje lub orientalne wzory, które aż kipią kolorem! Są oryginalnym dodatkiem do szortów i stylowym wykończeniem stylizacji hippie, z sukienką w wersji maxi. Doskonale wpisują się także w bardzo popularny tego lata trend „Eko”. Tworzą świetny tandem ze słomkowymi torbami i kapeluszami oraz skórzanymi dodatkami w naturalnych barwach. Niezwykle uniwersalne, spisują się świetnie także w tych miejscach, gdzie
w japonkach jesteś nieproszonym gościem.

Doceniane przez południowców za swoja oryginalność i niezwykłą wygodę noszenia, espadryle absolutnie muszą się znaleźć na Twojej liście wakacyjnych zakupów!

[nggallery id=1177]

 

2011-05-28T08:11:17+01:0028 maja 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: